Zredukuj koszty inwestycyjne i zminimalizuj koszty utrzymania.

IaaS, (z ang. Infrastructure as a Service) jest to usługa polegająca na dostarczeniu zewnętrznej infrastruktury IT do użytku klienta. W odróżnieniu od tradycyjnego rozwiązania jakim jest posiadanie własnej infrastruktury w firmie, IaaS nie wymaga początkowych, dużych inwestycji w jej budowę.

Klient nie musi nabywać kosztownych serwerów, urządzeń sieciowych, macierzy dyskowych, licencji na oprogramowanie, nie musi również inwestować w budowę własnej serwerowni w której umieści całą infrastrukturę. Wykupuje tylko usługę na dostarczenie niemal dowolnej infrastruktury u dostawcy IaaS.

Zapewniamy utrzymanie, serwis, bezpieczeństwo, niezawodność oraz ciągłość działania.
  • Redukcja kosztów inwestycyjnych –brak konieczności zakupu drogiego sprzętu IT oraz budowy własnej serwerowni.
  • Minimalizacja kosztów utrzymania – koszty utrzymania infrastruktury płatne są ratach miesięcznych, istniej możliwość korzystanie ze wsparci doświadczonych inżynierów dostawcy usługi.
  • Skalowalność – możliwość dobrania optymalnej platformy sprzętowej oraz jej późniejsza rozbudowa w miarę potrzeb Klienta,
  • Szybkość –szybka możliwość zwiększenia zasobów.

Możliwość elastycznego rozwoju środowiska IT:

VMware vCloud Director
Chmura współdzielona, oparta na WMware vCloud. To farma hostów-serwerów oraz macierzy na których klient ma osadzaną przestrzeń pod swoje środowisko wirtualne. Takie środowisko jest odporne na awarie fizyczne pojedynczego serwera, co daje duże bezpieczeństwo. Łatwa skalowalność dodawanie dodatkowych zasobów obliczeniowych lub przestrzeni dyskowej.

Większe bezpieczeństwo:

Private Cloud
Dedykowane środowisko wirtualne, wydzielone hosty oraz zasoby dyskowe w postaci macierzy. Co umożliwia tworzenie na własnej dedykowanej infrastrukturze serwerów wirtualnych i dynamiczne przydzielanie im zasobów.

Zapytaj o wycenę!