Firma THE IT pracuje z pasją i z głową przy security IT oraz software. W każdym projekcie dążymy do perfekcji, ale w każdym bierzemy pod uwagę realne cele i budżet klienta. Zapraszamy Państwa na naszą stronę THE IT (https://theit.pl) oraz do kontaktu: security@theit.pl

Naszym klientom oferujemy usługi z zakresu:

Bezpieczeństwa IT

 • Audyt infrastruktury IT (analiza infrastruktury IT, analiza oprogramowania, analiza procesów IT, analiza organizacji obszaru IT w oparciu o ISO 27001)
 • Testy bezpieczeństwa aplikacji (tzw. testy penetracyjne https://theit.pl/uslugi/bezpieczenstwo-it/audyty-testy-it/testy-penetracyjne-pentesty/ ) podzielone na zewnętrzne oraz wewnętrzne. Metodologia realizacji usługi: Blacbox; Greybox; Whitebox
 • Testy penetracyjne (testy bezpieczeństwa IT) są przeprowadzane w firmach po to, aby znaleźć m. in. błędy/luki w kodzie aplikacji czy na serwerze, przez które złośliwe oprogramowanie oraz cyberprzestępcy mają łatwy dostęp do bazy danych firmy, co finalnie grozi wyciekiem informacji firmy o transakcjach, kontrahentach, poufnych informacji lub szantażem przestępców.
Szczególnie bezpieczeństwo danych ma znaczenie w przypadku obowiązujących przepisów RODO i związanymi z tym konsekwencjami.
Testy penetracyjne przeprowadza się na aplikacjach typu strony internetowe, sklepy internetowe, CRM, ERP oraz inne dedykowane aplikacje czy serwer, które gromadzą oraz przetwarzają dane firmy. Test penetracyjny jest kontrolowanym atakiem hakerskim. Po przeprowadzonych testach jest przygotowywany szczegółowy raport w którym są wyszczególnione informacje na temat ew. błędów. Błędy w aplikacjach mogą być poprawione we własnym zakresie klienta lub możemy taką usługę wycenić dodatkowo.

Rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo firmy

 • Szkolenia dla pracowników „Bezpieczny pracownik w firmie” (centrali) opcjonalnie zakończone testem z wiedzy bezpieczeństwa IT. W tym wariancie możemy szkolić dany pion, dział lub osoby odpowiedzialne za przetwarzanie danych czy obsługujących witryny/sklepy online.
 • Szkolenia dla partnerów biznesowych „Bezpieczny pracownik w firmie” (np: punkty dystrybucyjne, sieć franczyzowa, agencje, pośrednicy)
Tematyka szkoleń zwiększa bezpieczeństwo firmy m. in. przed wyciekiem danych w codziennej pracy pracowników oraz punktów własnych/ partnerów B2B, którzy zawsze są tzw. „słabym ogniwem” podatnym na cyberatak.

Poza bezpieczeństwem IT oferujemy

 • Sprzęt IT (serwery, macierze, oprogramowanie itp) Produkty wysokiej klasy, głównie dedykowane dla dużych firm oraz korporacji.
 • Data Center MAIN – jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem
 • Wdrożenia software / web development (aplikacje webowe, CRM, sklepy internetowe, strony internetowe). Kodujemy w PHP oraz Python, firmom zainteresowanych przedstawimy wybrane portfolio.

Wszystkie operacje zostaną przeprowadzone przez naszych wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Osoby zaangażowane w Państwa projekty:  

 • brały czynny udział przy audytach zgodności z normą ISO 27001 i PCI DSS,
 • prowadziły cykliczne szkolenia dla pracowników w dużych firmach,
 • opracowywały i wdrażały polityki i procedury związane z bezpieczeństwem systemów IT,
 • zarządzały bądź były członkami komórek bezpieczeństwa w dużych korporacjach,
 • przeprowadzały cykliczne testy bezpieczeństwa i wdrażały zalecenia post audytowych,
 • współpracowały z innymi podmiotami zajmującymi się bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych.
 • posiadają certyfikaty/szkolenia/referencje:

– eWPTX (eLearnSecurity Advanced Web Application Penetration Tester)
– eWPT (eLearnSecurity Web Application Penetration Tester) Issuing authorityeLearnSecurity
– Bezpieczeństwo Systemów Internetowych – Security of Internet  Niebezpiecznik.pl
– Bezpieczeństwo frontendu aplikacji WWW – Security of web application (frontend) Issuing authority Securitum.pl
– Mile2 Latam Certified Vulnerability Assessor Issuing authorityMile2 Latam
– Cisco IT Essentials: PC Hardware and Software Issuing authorityCisc
– OSCP Offensive Security Certified Professional
– CVE-2018-8763  oraz CVE-2018-8764
– i inne

Inni partnerzy

Firma Jama-Tech jest obecna na rynku od 2008 roku. Zajmuje się doradztwem biznesowym w zakresie wykorzystania technologii informatycznych w przedsiębiorstwach. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, szyjemy na miarę rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

eip

Grupa EIP to podmioty, które wyróżniają się na rynku jakością, profesjonalizmem i kompleksowością usług. Grupa łączy spółki zajmujące się wdrażaniem rozwiązań IT, dostawą sprzętu, oprogramowania, usługami Data Center, bezpieczeństwem w sieci czy technologiami IT w medycynie.