Zredukuj koszty inwestycyjne,
zminimalizuj koszty utrzymania

Nasza chmura prywatna realizowana jest w modelu IaaS (z ang. Infrastructure as a Service). W odróżnieniu od tradycyjnego rozwiązania, jakim jest posiadanie własnej infrastruktury w firmie, IaaS nie wymaga początkowych, dużych inwestycji w jej budowę.

Nie musisz nabywać kosztownych serwerów, urządzeń sieciowych, macierzy dyskowych, licencji na oprogramowanie, ani inwestować w budowę własnej serwerowni, która to wszystko pomieści. Zamiast tego wynajmujesz dostęp do zwirtualizowanego, dedykowanego, objętego opieką inżynierów sprzętu w naszym certyfikowanym Data Center.

Zapewniamy utrzymanie, serwis, bezpieczeństwo i ciągłość działania
  • Redukcja kosztów inwestycyjnych i utrzymania – brak konieczności zakupu drogiego sprzętu IT oraz budowy własnej serwerowni.
  • Fachowa opieka – wynajmowane przez Ciebie środowisko znajduje się pod opieką doświadczonych inżynierów MAIN Data Center.
  • Skalowalność – możliwość dobrania optymalnej platformy sprzętowej oraz jej późniejsza rozbudowa w miarę zmieniających się potrzeb.
  • Szybkość – możliwość zwiększenia zasobów nawet w ciągu kilku godzin.

Chmura na dedykowanym sprzęcie:

Private Cloud
Dedykowane środowisko wirtualne, wydzielone hosty oraz zasoby dyskowe w postaci macierzy. Możliwość tworzenia serwerów wirtualnych na własnej infrastrukturze i dynamiczne przydzielanie im zasobów.

Elastyczny rozwój środowiska IT

VMware vCenter
Nasza chmura prywatna opiera się na oprogramowaniu VMware vCenter - najbardziej zaawansowanej platformie do zarządzania chmurą. Pozwala to gwarantować naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności oraz łatwą skalowalność (np. dodawanie dodatkowych zasobów obliczeniowych lub przestrzeni dyskowej).

Zapytaj o wycenę!