Architektura i strategia IT

  • Inleo Sp. z o.o.
  • ul. Podmiejska 5 lok. 1
  • 31-462 Kraków

O partnerze

Inleo dzieli się ekspercką wiedzą i doświadczeniem, projektując na zamówienie rozwiązania z zakresu IT. Architektura i strategia IT, audyt informatyczny i mentoring oraz konsultacje i analiza biznesowa – to obszary, w których organizacja dostarcza rozwiązania indywidualne i niepowtarzalne. Zawsze przygotowane na miarę oczekiwań.

Inleo jest pierwszą na polskim rynku firmą technologiczną, która nieprzerwanie od 2006 roku, oferuje usługi zaufanego doradcy. Jest to możliwe dzięki współpracy z najlepszymi konsultantami w branży i przy braku partnerstw handlowych.

Nasze rozwiązania

Specjalnością Inleo są w pełni niezależne usługi najwyższej jakości potwierdzone certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 27001.

Architektura IT

PROJEKTUJEMY INFRASTRUKTURĘ SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH
Łączymy technologię z wymaganiami biznesowymi i projektujemy uszyte na miarę rozwiązanie informatyczne od części technicznej, po go-to-market. Budujemy i rozwijamy środowiska on-premise, rozwiązania chmurowe i hybrydowe.

Audyt IT

PRZEPROWADZAMY WIELOPŁASZCZYZNOWE AUDYTY IT
Audyt ma na celu zebranie informacji na temat systemów informatycznych, ich współdziałania, wpływu na organizację – pokazania całego obrazu stanu IT oraz perspektyw jego rozwoju lub naprawy.

Mentoring i strategia IT

WSPÓLNIE WYZNACZAMY KIERUNEK ROZWOJU IT W ORGANIZACJI
Budujemy długoterminowe strategie i koncepcje techniczno-biznesowe, które znacząco wpływają na efektywność pracy i poziom wykonywanych projektów.

Konsultacje i analiza biznesowa

DORADZAMY I KONSULTUJEMY PROJEKTY IT
Jako architekci zajmujemy się projektowaniem, a jako konsultanci, doradzamy najlepsze rozwiązania biznesowe. Nie wdrażamy, nie zajmujemy się utrzymaniem infrastruktury, nie sprzedajmy - dzięki czemu jesteśmy zaufanym i wiarygodnym doradcą. Mamy ten sam cel, co Ty, a jest nim sukces projektu.

Zarządzanie i nadzór projektu

PROWADZIMY PROJEKTY, ZARÓWNO TECHNICZNIE JAK I BIZNESOWO
Wspieramy lub kompleksowo przejmujemy zarządzanie nad projektem oraz nadzór autorski w każdej fazie realizacji działań projektowych.

Szkolenia

PROWADZIMY SZKOLENIA B2B DLA FIRM ORAZ INDYWIDUALNE
Siłą naszych szkoleń jest autorska formuła, polegająca na pracy z ekspertem. W trakcie szkoleń przekazują oni wiedzę teoretyczną, prowadzą zajęcia warsztatowe, a także dzielą się doświadczeniem zdobytym w trakcie realizowanych projektów. Taki transfer wiedzy rzeczywiście jest skuteczny!

Blog, podcast i demo

Zespół chętnie udostępnia swoją wiedzę praktyczną w postaci artykułów na blogu, który po raz kolejny znalazł się w czołówce „Top 10 blogów dla sieciowca” oraz rozmawiając z zaproszonymi gośćmi ze świata IT w serii „Inleocastów” oraz w „Demoleo”.

Więcej na:

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager