Program Partnerski MAIN kierujemy do firm prowadzących działalność w zakresie doradczym, projektowym oraz wdrożeniowym systemów ERP oraz innych rozwiązań IT.

Cenimy sobie zaufanie. Stworzyliśmy przejrzysty Program Partnerski, który oferuje trzy modele współpracy:


Naszym Partnerom zapewniamy wsparcie marketingowe, doradztwo oraz szkolenia w zakresie oferowanych usług MAIN Data Center.

Poznaj szczegóły, zostań naszym Partnerem.

Adrianna Jabłońska
Client Account Manager
​+​4​8​ ​6​63 ​661​ ​518
ajablonska@main.pl

Grupa EIP to podmioty, które wyróżniają się na rynku jakością, profesjonalizmem i kompleksowością usług. Grupa łączy spółki zajmujące się wdrażaniem rozwiązań IT, dostawą sprzętu, oprogramowania, usługami Data Center, bezpieczeństwem w sieci czy technologiami IT w medycynie.

Firma THE IT pracuje z pasją i z głową przy security IT oraz software. W każdym projekcie dążymy do perfekcji, ale w każdym bierzemy pod uwagę realne cele i budżet klienta. Naszym klientom oferujemy usługi z zakresu bezpieczeństwa IT, sprzętu IT, wdrożeń software/web development.

Atom-tech specjalizuje się w realizacji dedykowanych rozwiązań, gdzie wymagane są najnowsze technologie, takie jak wirtualizacja, monitoring, zarządzanie konfiguracją czy budowa rozwiązań typu „cloud”. Jesteśmy dla naszych Klientów partnerami w drodze do realizacji swoich celów biznesowych.

Firma Jama-Tech jest obecna na rynku od 2008 roku. Zajmuje się doradztwem biznesowym w zakresie wykorzystania technologii informatycznych w przedsiębiorstwach. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, szyjemy na miarę rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.