MAIN Partner Community

Dołącz do Programu Partner Community

Czym jest MAIN
Partner Community?

MAIN Partner Community to społeczność stworzona dla integratorów technologicznych, ekspertów IT oraz firm świadczących usługi informatyczne z zakresu software, hardware, konsulting, wdrożenia i szkolenia.

Już do nas dołączyli

Co daje Partner Community?

Poszerzenie Twojej oferty biznesowej

Otrzymujesz dostęp do portfolio usług Private i Hybrid Cloud, konteneryzacji i Disaster Recovery oraz do najbardziej kompleksowego portfolio produktów światowej klasy marek IT takich jak: Microsoft, Equinix, HPE, CISCO, IBM, VMware, Hitachi.

Stała prowizja dla Ciebie

Zarabiasz na infrastrukturze i usługach MAIN przez cały czas trwania umowy z klientem i wzmacniasz stały cash flow w swoim biznesie. Wysokość prowizji jest proporcjonalna do wartości pozyskanego przez Ciebie projektu.

Szkolenia prowadzone przez ekspertów

Dostarczymy Ci szkolenia, dzięki którym Twój zespół w pełni pozna działanie MAIN. Dodatkowo, zyskasz dostęp do materiałów marketingowych, raportów, prezentacji produktowych oraz kompleksowe wsparcie specjalistów MAIN.

Sieć kontaktów wśród liderów rynku IT

Dołączasz do społeczności ekspertów IT, uczestniczysz m.in. w konferencjach branżowych, zdobywając wiedzę i dzieląc się doświadczeniem. Rosnąca sieć kontaktów to większe szanse na pozyskiwanie nowych klientów.

MAIN Partner Community działa w modelu win-win.

“To Ty oraz cele Twojej firmy są dla nas wyznacznikiem jakości. Każdego dnia dążymy do tego, aby usprawniać rozwiązania i pozwalać firmom osiągać wyższy poziom.

Dziękujemy, że z nami jesteście.”

Paweł Prasuła President

Masz pytania o Partner Community?

Rozmowa pozwoli nam odpowiednio poznać i zaadresować Twoje potrzeby w obszarze partnerstwa z MAIN oraz odpowiedzieć na związane z tym pytania.

Porozmawiajmy

Adrianna Jabłońska Partner Account Manager

Co mówią Partnerzy

“Dołączyliśmy do MAIN Partner Community z uwagi na komplementarność naszych usług. Z jednej strony, MAIN korzysta z naszych kompetencji oferując klientom kompleksowe usługi w obszarze baz danych oraz business intelligence. My z kolei, realizując projekty w obszarze data, oferujemy infrastrukturę MAIN Data Center”.

Wojciech Wencel
CEO Summ-it

“Wspólne działanie w obszarze NexusCloud, gdzie Data Center MAIN zabezpiecza wysokowydajne środowisko oparte o rozwiązania chmurowe, a Nexus dostarcza rozwiązania Voice, Video, Contact Center jest odpowiedzią na zapytania i potrzeby rynku”.

Piotr Synowski
Sales Support Manager NexusTelecom

“Przystępując do MAIN Partner Community mamy nadzieję wykorzystać potencjał naszych Partnerów w sieci, a jednocześnie wierzymy, że dzięki pomocy w obszarze cyberbezpieczeństwa pomożemy pozostałym firmom w zabezpieczeniu procesów biznesowych ich klientów”.

Przemysław Kucharzewski
Vicepresident Cypherdog Security Inc.

4 kroki onboardingu

1. Daj nam o sobie znać

Na początku chcemy jak najlepiej poznać Twoją firmę. Ważne jest dla nas, aby każdy etap współpracy był przejrzysty oraz przynosił jak najwięcej korzyści zarówno nam, jak i Twojej firmie. Napisz do nas, a rozpoczniemy pierwszy krok, jakim jest klasyfikacja.

2. Budujemy wspólną obietnicę wartości

Najważniejsze, żeby MAIN Partner Community przynosiło wartość Tobie i Twoim klientom. W tym celu tworzymy wspólną obietnicę wartości – powstaje ona w oparciu o framework User-Centered Design Canvas, który stworzyła agencja The Rectangles.

3. Wdrażamy Cię jako Partnera MAIN

Po ustaleniu wspólnych celów podpisujemy umowę partnerską – cenimy przejrzystość. Po przyjęciu do grona Partnerów MAIN zaczynamy od szkolenia Ciebie i Twojego zespołu, żebyś mógł jak najlepiej skorzystać ze wspólnie wypracowanej oferty.

4. Czerpiesz korzyści z długofalowej współpracy

Prowizja przez cały czas trwania umowy z klientem, sieć kontaktów, szkolenia z branży IT, akcje marketingowe prowadzone przez MAIN z udziałem partnerów czy wspólne projekty w oparciu o obietnicę wartości – to tylko nieliczne korzyści z bycia partnerem MAIN.

Poznaj naszą Społeczność

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Masz pytania?

Mamy odpowiedzi.

Czy uczestnictwo w programie partnerskim coś kosztuje?

Uczestnictwo w programie partnerskim MAIN jest bezpłatne.

Jak dołączyć?

Aby dołączyć do MAIN Partner Community, należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy i przejść kwalifikację oceniającą potencjał współpracy.

Ile zarobię jako partner MAIN?

Wysokość prowizji jest proporcjonalna do wartości pozyskanego przez Ciebie projektu. Nie ma górnego limitu zarobków.

Jakie szkolenia są przewidziane?

Jako Partner MAIN masz zapewnione szkolenia produktowe oraz ciągłe wsparcie opiekuna. W zależności od Twoich potrzeb możemy też ustalać indywidualne warsztaty i szkolenia.

Chcesz zostać partnerem MAIN?

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager