Dołącz do Programu Partner Community

MAIN Partner Community to społeczność stworzona dla integratorów technologicznych, ekspertów IT oraz firm świadczących usługi informatyczne z zakresu software, hardware, konsulting, wdrożenia i szkolenia.

Dołącz do grona naszych partnerów i zacznij z nami tworzyć niezawodne środowiska IT.

Co daje Partner Community

Sieć kontaktów wśród liderów rynku IT

Dołączasz do społeczności ekspertów i liderów rynku IT. Możliwość uczestniczenia w konferencjach branżowych daje Ci szanse na zdobycie przydatnej wiedzy i umiejętności, a także podzielenie się własną wiedzą i doświadczeniem. Pozyskanie nowych klientów staje się o wiele prostsze, gdy współpracujesz z firmami podobnymi do Twojej.

Dodatkowe elastyczne dochody

Zarabiasz na infrastrukturze i usługach MAIN przez cały czas trwania umowy z klientem i wzmacniasz stały cash flow w swoim biznesie. Wysokość prowizji jest proporcjonalna do wartości pozyskanego przez Ciebie projektu.

Dostęp do najnowszych technologii

Otrzymujesz dostęp do portfolio usług Private Cloud i Multicloud oraz do najbardziej kompleksowego portfolio produktów światowej klasy rozwiązań IT takich marek jak: Microsoft, Equinix, HPE, CISCO, IBM, VMware, Hitachi.

Szkolenia prowadzone przez ekspertów

Zobowiązujemy się dostarczyć Ci taką ilość szkoleń, aby Twój zespół w pełni mógł poznać działanie MAIN. Dodatkowo, zyskujesz dostęp do materiałów marketingowych, raportów, czasopism, prezentacji produktowych oraz kompleksowe wsparcie specjalistów MAIN.

MAIN Partner Community działa w modelu win-win. Tworzymy wspólną, komplementarną ofertę z Twoją firmą, żeby razem osiągać więcej i wprowadzać innowacje do świata IT.

“W MAIN, to Ty oraz cele Twojej firmy są dla nas wyznacznikiem jakości. Każdego dnia dążymy do tego, aby usprawniać rozwiązania i pozwalać firmom osiągać wyższy poziom.

Dziękujemy, że z nami jesteście.”

Paweł Prasuła President

To potrzeby Twojej firmy są dla nas najważniejsze

“Dołączyliśmy do MAIN Partner Community z uwagi na komplementarność naszych usług. Z jednej strony, MAIN korzysta z naszych kompetencji oferując klientom kompleksowe usługi w obszarze baz danych oraz business intelligence. My z kolei, realizując projekty w obszarze data, oferujemy infrastrukturę MAIN Data Center”.

Wojciech Wencel
CEO Summ-it

“Wspólne działanie w obszarze NexusCloud, gdzie Data Center MAIN zabezpiecza wysokowydajne środowisko oparte o rozwiązania chmurowe, a Nexus dostarcza rozwiązania Voice, Video, Contact Center jest odpowiedzią na zapytania i potrzeby rynku”.

Piotr Synowski
Sales Support Manager NexusTelecom

“Przystępując do społeczności MAIN Partner Community mamy nadzieję wykorzystać potencjał naszych Partnerów w sieci, a jednocześnie wierzymy, że dzięki pomocy w obszarze cyberbezpieczeństwa pomożemy pozostałym firmom w zabezpieczeniu procesów biznesowych ich klientów”.

Przemysław Kucharzewski
Vicepresident Cypherdog Security Inc.

Jak zostać Partnerem

1. Daj nam o sobie znać

Na początku chcemy jak najlepiej poznać twoją firmę. Ważne jest dla nas, aby każdy etap współpracy był przejrzysty oraz przynosił jak najwięcej korzyści zarówno nam, jak i Twojej firmie. Napisz do nas, a rozpoczniemy pierwszy krok, jakim jest klasyfikacja.

2. Budujemy wspólną obietnicę wartości

Najważniejsze, żeby MAIN Partner Community przynosiło wartość Tobie i Twoim klientom. W tym celu tworzymy wspólną obietnicę wartości. Powstaje ona w oparciu o framework UCDC, który stworzyła agencja The Rectangles:

Pobierz UCDC

3. Wdrażamy Ciebie i Twój zespół jako Partnera MAIN

Każdą współpracę opieramy na wzajemnym szacunku oraz otwartości. Zawsze po ustaleniu wspólnych celów podpisujemy umowę partnerską – cenimy przejrzystość. Po przyjęciu do grona Partnerów MAIN zaczynamy od szkolenia Ciebie i twojego zespołu, żebyś mógł jak najlepiej skorzystać ze wspólnie wypracowanej oferty.

4. Czerpiesz korzyści z długofalowej współpracy

Prowizja przez cały czas trwania umowy z klientem, sieć kontaktów, szkolenia z branży IT, akcje marketingowe prowadzone przez MAIN z udziałem partnerów czy wspólne projekty w oparciu o obietnicę wartości – to tylko nieliczne korzyści z bycia partnerem MAIN.

Czekamy na Ciebie!

Masz pytania o MAIN Partner Community?

Masz pytania o MAIN Partner Community?

Masz pytania o MAIN Partner Community?

Zarezerwuj konsultację

Rozmowa pozwoli nam odpowiednio poznać i zaadresować Twoje potrzeby w obszarze partnerstwa z MAIN oraz odpowiedzieć na związane z tym pytania.

Umów rozmowę

Bezpłatna, 15-min. konsultacja

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Zobacz, jak realizujemy projekty

„Naszą misją jest zwiększanie efektywności przedsiębiorstw produkcyjnych. Pomagamy im tworzyć przewagę konkurencyjną w oparciu o nowe technologie.

Chmura prywatna MAIN wspiera nas w realizacji tego celu, gwarantując stabilność, wydajność, a przede wszystkim bezpieczeństwo naszych systemów dla firm produkcyjnych z oferty DSR 4FACTORY. Jesteśmy spokojni wiedząc, że korzystamy z najwyższej klasy rozwiązań chmurowych„.

Piotr Rojek
Prezes Zarządu DSR S.A.

 • Codzienny backup wszystkich maszyn wirtualnych z użyciem oprogramowania Veeam
 • Monitoring maszyn fizycznych HPE realizowany poprzez systemy Zabbix
 • Zapewnione rozwiązania do budowy środowisk w architekturze wysokiej dostępności (HA – High Availability)

Czytaj case study >

„Rzetelność i terminowość w zakresie uruchomienia usług, a także należyta staranność ich świadczenia przez MAIN pozwala zarekomendować tego dostawcę jako solidnego partnera biznesowego.

InteliWISE S.A. udziela rekomendacji i poleca MAIN jako sprawdzonego dostawcę infrastruktury IT w modelu IaaS„.

Bartłomiej Błuś
Dyrektor ds. usług IT&CC

 • Wdrożenie środowiska Private Cloud w modelu IaaS
 • Chmura spełniająca wymagania Komisji Nadzoru Finansowego
 • Wirtualizacja i orkiestracja realizowana przez VMware vCloud

Czytaj case study >

„Ulokowanie naszych systemów w zewnętrznym Data Center przełożyło się na ich większą wydajność, a tym samym bardziej komfortową pracę zespołu MullenLowe Poland.

Firma MAIN wzięła też na siebie odpowiedzialność za nasze dane i ich bezpieczeństwo, dzięki czemu możemy skupić się na głównych aspektach naszego biznesu.”

Robert Winiarski
CEO MullenLowe MediaHub

 • Dedykowane środowisko IaaS oparte o rozwiązania HPE i IBM
 • Bezpieczeństwo zapewnione dzięki wykorzystaniu VPN i backupu Veeam
 • Infrastruktura w architekturze wysokiej dostępności (HA)

Czytaj case study >

FAQ

Czy uczestnictwo w programie partnerskim coś kosztuje?

Uczestnictwo w programie partnerskim MAIN jest bezpłatne.

Jak dołączyć?

Aby dołączyć do MAIN Partner Community, należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy i przejść kwalifikację oceniającą potencjał współpracy.

Jakie szkolenia są przewidziane?

Jako Partner MAIN masz zapewnione szkolenia produktowe oraz ciągłe wsparcie opiekuna. W zależności od Twoich potrzeb możemy też ustalać indywidualne warsztaty i szkolenia.

Czy szkolenia i webinaria są płatne?

Szkolenia produktowe oraz webinaria dla członków MAIN Partner Community są bezpłatne.

Co oznacza wspólna propozycja wartości?

Najważniejsze, żeby MAIN Partner Community przynosiło wartość Tobie i Twoim klientom. W tym celu tworzymy wspólną propozycję wartości, np. opis rozwiązania, które może łączyć kilka produktów czy usług partnera oraz MAIN.

Na początku współpracy, z każdym naszym partnerem wypełniamy dokument UCDC (User Centered Design Canvas). Ta oparta na podejściu warsztatowym metodyka została opracowana przez studio UX The Rectangles. Pozwala ona poznać się oraz odkryć, jakie cele Twoja organizacja może osiągnąć razem z MAIN i wspólnie wypracować Unikalną Propozycję Wartości.

Jakie wsparcie marketingowe otrzymam?

Informacja o Twojej firmie (nazwa, logo, opis i materiały do pobrania) będzie umieszczona na stronie Partner Community (www.main.pl/partnerzy). O każdym nowym partnerze informujemy również w naszych social mediach (Facebook i LinkedIn). Dodatkowo zapewnimy Ci materiały marketingowe.

Ile zarobię jako partner MAIN?

Wysokość prowizji jest proporcjonalna do wartości pozyskanego przez Ciebie projektu. Nie ma górnego limitu zarobków.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu godziny (pn-pt 8-16).

  * Pola obowiązkowe

  Adrianna Jabłońska
  Partner Account Manager