Rozwiązania dla branż

Niezależnie od branży, dostarczymy Ci usługi
szyte na miarę

Napisz do nas Sprawdź opinie

Kto korzysta z usług MAIN?

W MAIN świadczymy usługi dla szerokiego spektrum podmiotów z sektora prywatnego i publicznego.
Poniższa lista to tylko część branż, które reprezentują nasi klienci:

IT i Software development

Ułatwiamy zwinne działanie dzięki hybrydowej infrastrukturze IT i bezpośrednim połączeniom do największych dostawców chmury publicznej. Dobieramy rozwiązania i poziom administracji do potrzeb developerów.

Dowiedz się więcej

Finanse i fintech

Branże te wymagają zarówno bezpieczeństwa, jak i zwinności. Dlatego dedykowane im rozwiązania MAIN są w pełni zgodne z wymogami KNF oraz standardami ISO, zapewniając przy tym skalowalność i wysoką wydajność.

Dowiedz się więcej

Logistyka

Wysoki poziom niezawodności, skalowalność i elastyczność konfiguracji to odpowiedź na potrzeby logistyki. Chmura MAIN ułatwia m.in. komunikację na każdym etapie łańcucha dostaw i kontrolę nad procesami w czasie rzeczywistym.

Dowiedz się więcej

Marketing i reklama

Tworzymy skalowalne środowiska, które pozwalają zwiększyć wydajność i oszczędności. Zdejmujemy z agencji odpowiedzialność za infrastrukturę i wspieramy je w ochronie danych osobowych zgodnie z RODO.

Dowiedz się więcej

Medycyna

Placówki medyczne są zobowiązane przechowywać coraz więcej wrażliwych danych. Wspieramy je w tym oferując m.in. bezpieczną przestrzeń na backup, spełniającą normy ISO i regulacje takie jak RODO czy ustawa o EDM.

Dowiedz się więcej

Motoryzacja

Nasze certyfikowane centra danych zapewniają bezpieczeństwo zasobów oraz wysoki poziom ciągłości działania. Z MAIN branża motoryzacyjna zyskuje też skalowalne środowiska i globalną sieć szybkich połączeń bezpośrednich.

Dowiedz się więcej

Produkcja

Ciągłość działania to nie tylko maszyny w zakładach, ale też sterujące nimi systemy IT. Dlatego w rozwiązaniach dla branży produkcyjnej stawiamy na rozwiązania Disaster Recovery oraz środowiska wysokiej dostępności.

Dowiedz się więcej

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie

Umów rozmowę z naszym ekspertem i wspólnie dobierzmy
rozwiązanie, odpowiednie dla Twojego budżetu i potrzeb.

Porozmawiajmy

Adam Markowski Head of Sales

Oni nam zaufali

“Zapewnienie bezpieczeństwa danych oraz ciągłości procesów są najistotniejszymi priorytetami ProService Finteco.

Korzystając z doświadczenia i profesjonalnego, otwartego podejścia MAIN stworzyliśmy infrastrukturę IT, która zapewnia wysoki poziom ciągłości biznesowej oraz bezpieczeństwo danych naszych klientów".

Adam J. Kępa
Członek Zarządu ProService Finteco

“Ulokowanie naszych systemów w zewnętrznym Data Center przełożyło się na ich większą wydajność, a tym samym bardziej komfortową pracę zespołu MullenLowe Poland”.

Firma MAIN wzięła też na siebie odpowiedzialność za nasze dane i ich bezpieczeństwo, dzięki czemu możemy skupić się na głównych aspektach naszego biznesu”.

Robert Winiarski
CEO MullenLowe MediaHub

“Naszą misją jest zwiększanie efektywności przedsiębiorstw produkcyjnych. Pomagamy im tworzyć przewagę konkurencyjną w oparciu o nowe technologie.

Chmura prywatna MAIN wspiera nas w realizacji tego celu, gwarantując stabilność, wydajność, a przede wszystkim bezpieczeństwo”.

Piotr Rojek
Prezes Zarządu DSR S.A.

Wolisz wysłać wiadomość?

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego. Wszystkie wyceny są bezpłatne.

  * Pola obowiązkowe

  Michał Kaczorowski

  Michał Kaczorowski
  Solution Architect

  Więcej o naszych rozwiązaniach

  Przejrzyj artykuły

  Dowiedz się więcej o zaletach Disaster Recovery. Przekonaj się, co zyskujesz korzystając z kopii zapasowych i replikacji.

  Pentesty i skanery podatności podnoszą bezpieczeństwo i umożliwiają zarządzanie podatnościami. Oba rozwiązania są jednak często mylone.

  Sprawdź nasze porównanie jednych z najważniejszych technologii w IT: konteneryzacja i wirtualizacja, ich architektura, zalety i zastosowania.