Niezależnie od branży, dostarczymy Ci usługi szyte na miarę

Napisz do nas Sprawdź opinie

Kto korzysta z usług MAIN?

W MAIN świadczymy usługi dla szerokiego spektrum podmiotów z sektora prywatnego i publicznego.
Poniższa lista to tylko część branż, które reprezentują nasi klienci:

IT i Software development

Ułatwiamy zwinne działanie dzięki hybrydowej infrastrukturze IT i bezpośrednim połączeniom do największych dostawców chmury publicznej. Dobieramy rozwiązania i poziom administracji do potrzeb developerów.

Dowiedz się więcej

Finanse i fintech

Branże te wymagają zarówno bezpieczeństwa, jak i zwinności. Dlatego dedykowane im rozwiązania MAIN są w pełni zgodne z wymogami KNF oraz standardami ISO, zapewniając przy tym skalowalność i wysoką wydajność.

Dowiedz się więcej

Logistyka

Wysoki poziom niezawodności, skalowalność i elastyczność konfiguracji to odpowiedź na potrzeby logistyki. Chmura MAIN ułatwia m.in. komunikację na każdym etapie łańcucha dostaw i kontrolę nad procesami w czasie rzeczywistym.

Dowiedz się więcej

Marketing i reklama

Tworzymy skalowalne środowiska, które pozwalają zwiększyć wydajność i oszczędności. Zdejmujemy z agencji odpowiedzialność za infrastrukturę i wspieramy je w ochronie danych osobowych zgodnie z RODO.

Dowiedz się więcej

Medycyna

Placówki medyczne są zobowiązane przechowywać coraz więcej wrażliwych danych. Wspieramy je w tym oferując m.in. bezpieczną przestrzeń na backup, spełniającą normy ISO i regulacje takie jak RODO czy ustawa o EDM.

Dowiedz się więcej

Motoryzacja

Nasze certyfikowane centra danych zapewniają bezpieczeństwo zasobów oraz wysoki poziom ciągłości działania. Z MAIN branża motoryzacyjna zyskuje też skalowalne środowiska i globalną sieć szybkich połączeń bezpośrednich.

Dowiedz się więcej

Produkcja

Ciągłość działania to nie tylko maszyny w zakładach, ale też sterujące nimi systemy IT. Dlatego w rozwiązaniach dla branży produkcyjnej stawiamy na rozwiązania Disaster Recovery oraz środowiska wysokiej dostępności.

Dowiedz się więcej

Oni nam zaufali

“Zapewnienie bezpieczeństwa danych oraz ciągłości procesów są najistotniejszymi priorytetami ProService Finteco.

Korzystając z doświadczenia i profesjonalnego, otwartego podejścia MAIN stworzyliśmy infrastrukturę IT, która zapewnia wysoki poziom ciągłości biznesowej oraz bezpieczeństwo danych naszych klientów".

Adam J. Kępa
Członek Zarządu ProService Finteco

“Ulokowanie naszych systemów w zewnętrznym Data Center przełożyło się na ich większą wydajność, a tym samym bardziej komfortową pracę zespołu MullenLowe Poland”.

Firma MAIN wzięła też na siebie odpowiedzialność za nasze dane i ich bezpieczeństwo, dzięki czemu możemy skupić się na głównych aspektach naszego biznesu”.

Robert Winiarski
CEO MullenLowe MediaHub

“Naszą misją jest zwiększanie efektywności przedsiębiorstw produkcyjnych. Pomagamy im tworzyć przewagę konkurencyjną w oparciu o nowe technologie.

Chmura prywatna MAIN wspiera nas w realizacji tego celu, gwarantując stabilność, wydajność, a przede wszystkim bezpieczeństwo”.

Piotr Rojek
Prezes Zarządu DSR S.A.

Szukasz usług Data Center?

Szukasz usług Data Center?

Szukasz usług Data Center?

Odezwij się do nas

Porozmawiajmy o potrzebach Twojej firmy - doradzę Ci, jak najlepiej skorzystać z możliwości naszych usług Data Center.

Umów się online

Bezpłatna konsultacja

Wolisz wysłać wiadomość?

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 4 godzin (pn-pt 8-17).

  * Pola obowiązkowe

  Michał Kaczorowski

  Michał Kaczorowski
  Solution Architect

  Więcej o naszych rozwiązaniach

  Przejrzyj artykuły

  Pentesty i skanery podatności podnoszą bezpieczeństwo i umożliwiają zarządzanie podatnościami. Oba rozwiązania są jednak często mylone.

  Sprawdź nasze porównanie jednych z najważniejszych technologii w IT: konteneryzacja i wirtualizacja, ich architektura, zalety i zastosowania.

  Jak wskazują badania IBM w ciągu kilku najbliższych lat kontenery wpiszą się w krajobraz IT na dobre. Poznaj ich zastosowania oraz wyzwania z nimi związane.