Z kim pracujemy?

Niezależnie od branży, dostarczymy Ci usługi
szyte na miarę

Napisz do nas Sprawdź opinie

Kto korzysta z usług MAIN?

W MAIN świadczymy usługi dla szerokiego spektrum podmiotów z sektora prywatnego i publicznego.
Poniższa lista to tylko część branż, które reprezentują nasi klienci:

IT i Software development

Ułatwiamy zwinne działanie dzięki hybrydowej infrastrukturze IT, konteneryzacji i bezpośrednim połączeniom do największych dostawców chmury publicznej. Dobieramy rozwiązania i poziom administracji do potrzeb developerów.

Dowiedz się więcej

E-commerce

W sprzedaży internetowej każda sekunda przestoju to utrata klientów. Dlatego oferujemy branży e-commerce wydajną chmurową infrastrukturę IT, gwarantującą stałą dostępność sklepu online i bezpieczeństwo przetwarzanych danych.

Chmura dla e-commerce

Virtual Private Cloud

Finanse i fintech

Branże te wymagają zarówno bezpieczeństwa, jak i zwinności. Dlatego dedykowane im rozwiązania MAIN są w pełni zgodne z wymogami KNF oraz standardami ISO, zapewniając przy tym skalowalność i wysoką wydajność.

Dowiedz się więcej

Logistyka

Wysoki poziom niezawodności, skalowalność i elastyczność konfiguracji to odpowiedź na potrzeby logistyki. Chmura MAIN ułatwia m.in. komunikację na każdym etapie łańcucha dostaw i kontrolę nad procesami w czasie rzeczywistym.

Chmura dla logistyki

Marketing i reklama

Tworzymy skalowalne środowiska, które pozwalają zwiększyć wydajność i oszczędności. Zdejmujemy z agencji odpowiedzialność za infrastrukturę i wspieramy je w ochronie danych osobowych zgodnie z RODO.

Dowiedz się więcej

Medycyna

Placówki medyczne są zobowiązane przechowywać coraz więcej wrażliwych danych. Wspieramy je w tym oferując m.in. bezpieczną przestrzeń na backup, spełniającą normy ISO i regulacje takie jak RODO czy ustawa o EDM.

Backup dla medycyny

Motoryzacja

Nasze certyfikowane centra danych zapewniają bezpieczeństwo zasobów oraz wysoki poziom ciągłości działania. Z MAIN branża motoryzacyjna zyskuje też skalowalne środowiska i globalną sieć szybkich połączeń bezpośrednich.

Dowiedz się więcej

Produkcja

Ciągłość działania to nie tylko maszyny w zakładach, ale też sterujące nimi systemy IT. Dlatego w rozwiązaniach dla branży produkcyjnej stawiamy na rozwiązania Disaster Recovery oraz środowiska wysokiej dostępności.

Disaster Recovery dla produkcji

Jakie problemy rozwiązujemy dla klientów?

Oni nam zaufali

“Zapewnienie bezpieczeństwa danych oraz ciągłości procesów są najistotniejszymi priorytetami ProService Finteco.

Korzystając z doświadczenia i profesjonalnego, otwartego podejścia MAIN stworzyliśmy infrastrukturę IT, która zapewnia wysoki poziom ciągłości biznesowej oraz bezpieczeństwo danych naszych klientów".

Adam J. Kępa
Członek Zarządu ProService Finteco

“Ulokowanie naszych systemów w zewnętrznym Data Center przełożyło się na ich większą wydajność, a tym samym bardziej komfortową pracę zespołu MullenLowe Poland”.

Firma MAIN wzięła też na siebie odpowiedzialność za nasze dane i ich bezpieczeństwo, dzięki czemu możemy skupić się na głównych aspektach naszego biznesu”.

Robert Winiarski
CEO MullenLowe MediaHub

"Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni ze współpracy - błyskawiczny czas reakcji na nasze zgłoszenia i regularne spotkania w szerokim, zaangażowanym składzie potwierdzają tylko słuszność naszego wyboru MAIN jako dostawcy usług IT.

Dzięki przejściu do chmury prywatnej w MAIN obniżyliśmy koszt całego środowiska i utrzymania go o co najmniej połowę".

Sławomir Cichoń
CTO Domiporta

Masz pytania o nasze usługi?

Zadaj je nam. Kliknij w przycisk i wypełnij prosty formularz.
Możesz też umówić się na bezpłatną konsultację z ekspertem MAIN.

Bezpłatna konsultacja

Wojciech Lewandowski Head of Cloud Engineering & Operations

Wolisz wysłać wiadomość?

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego. Wszystkie wyceny są bezpłatne.

  Wolisz porozmawiać? Wybierz termin

  Michał Kaczorowski

  Michał Kaczorowski
  Solution Architect

  Więcej o naszych rozwiązaniach

  Przejrzyj artykuły

  Backup Microsoft 365 to usługa, która skutecznie zabezpiecza przed utratą kont użytkowników, skrzynek pocztowych i innych plików pakietu Microsoft 365.

  Sprawdź, jakie zalety niesie wykorzystanie chmury i backupu w przechowywaniu systemów PACS oraz z czym się wiąże zabezpieczanie obrazów medycznych.

  Konteneryzacja z infrastrukturą ARM z platformą IDP Timoni i procesorami ARM i development na Kubernetesie pozwalają na bardziej efektywną pracę z oprogramowaniem w środowiskach Cloud-Native.