Przenieś firmę do chmury

Chmura dla biznesu

Bezpieczeństwo, wydajność i skalowalność
Twoich systemów i aplikacji

Napisz do nas Dowiedz się więcej

Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i ISO 27001.

Znajdź chmurę dla siebie

Virtual Private Cloud

Skalowalność zasobów

Zapewnia wysoki poziom kontroli nad środowiskiem - tworzenie serwerów wirtualnych i dynamiczne przydzielanie im zasobów.

Dedicated Private Cloud

Wysoki poziom kontroli środowiska

Chmura prywatna na dedykowanej, wydzielonej infrastrukturze fizycznej. Pozwala na tworzenie serwerów wirtualnych.

Hybrid Cloud

Disaster Recovery

Środowisko zbudowane z chmur od różnych dostawców, jednolite pod względem sposobu przetwarzania i przenoszenia danych.

Multicloud

Połączenia do public cloud

Środowisko składające się z wielu chmur. Oferuje bezpośrednie, szybkie połączenia do dostawców chmury publicznej, m.in. AWS, Azure i Google.

Jaką chmurę wybrać?

Rodzaj chmuryVirtual Private CloudDedicated Private CloudHybrid Cloud i Multi Cloud
Twoje potrzebyChmura prywatna w przystępnej cenie, dostępna od rękiDedykowana, fizycznie odseparowana infrastrukturaKorzystanie z zalet wszystkich chmur i środowiska lokalnego (zwinność biznesowa)
Ciągłość biznesowa i minimalizacja skutków przestojów
Elastyczne korzystanie ze skalowalnych zasobówZgodność z wymogami branżowymi Działalność międzynarodowa oraz w rozproszonych oddziałach
Praca w chmurach publicznych bez obawy o vendor lock-in
Prosty i bezpieczny pierwszy krok w chmuręMożliwość dopasowania wszystkich parametrów Przeniesienie całej infrastruktury IT do chmury
Korzystanie z chmury i starszych systemów (legacy)
Gdzie szczególnie się sprawdza?E-commerce, software development, dostawcy usług IT, startupyFinanse, medycyna, jednostki edukacyjne, instytucje państwowe Firmy chcące przenieść całe IT do chmury, niezależnie od wielkości czy branży

Masz pytania o chmurę?

Zadaj je nam. Kliknij w przycisk i wypełnij prosty formularz.
Możesz też umówić się na bezpłatną konsultację z ekspertem MAIN.

Bezpłatna konsultacja

kontenery

Wojciech Lewandowski Head of Cloud Engineering & Operations

Co otrzymujesz?

 • Analiza Twojego
  aktualnego środowiska IT
 • Konsultacje i pomoc
  w doborze rozwiązania
 • Wsparcie w migracji
  zasobów do chmury
 • Wsparcie techniczne
  zespołu specjalistów IT
 • Wdrożenie i administracja
  Twoją chmurą (utrzymanie)
 • Opieka biznesowa dedykowanego
  Account Managera i Project Managera
 • Testowanie działania usługi w
  kontrolowanych warunkach

Im już pomogliśmy

“Możemy polegać na profesjonalnym podejściu MAIN, a mieliśmy też okazję zostać wspólnie pionierami na skalę europejską. Uczymy się również wiele od siebie nawzajem w zakresie technologii IT dla biznesu”.

Artur Szczepański
CTO Inter Cars

"Oferta MAIN spełniła wszystkie nasze kryteria pod względem technologii – zapewniona infrastruktura pozwoliła na postawienie wypracowanego przez nas stacku IT – oraz stosunku parametrów do ceny".

Sławomir Cichoń
CTO, Domiporta

“Korzystając z doświadczenia i profesjonalnego, otwartego podejścia MAIN stworzyliśmy infrastrukturę IT, która zapewnia wysoki poziom ciągłości biznesowej oraz bezpieczeństwo danych naszych klientów".

Adam J. Kępa
Członek Zarządu ProService Finteco

Kliknij w logo, by przejść do case study

Network Operations Center

#darmowyebook

Przewodnik po chmurze

Sprawdź nasz bezpłatny poradnik na temat usług cloud.

Masz pytania?

Mamy odpowiedzi!

Do kogo kierowana jest usługa?

Chmura w MAIN kierowana jest przede wszystkim do następujących odbiorców:

- Firmy ograniczone obecnymi systemami IT, doświadczające problemów z wydajnością, funkcjonalnością i bezpieczeństwem swoich aktualnych rozwiązań do przechowywania danych.

- Przedsiębiorstwa potrzebujące geograficznej dywersyfikacji, ponieważ muszą spełniać specyficzne wymogi regulacyjne dotyczące lokalizacji danych.

- Firmy poszukujące wysokiego poziomu ciągłości biznesowej, dla których kluczowe jest utrzymanie działalności bez przerw, nawet w przypadku awarii.

- Organizacje chcące obniżyć koszty inwestycyjne, minimalizując początkowe wydatki na infrastrukturę IT dzięki przejściu na model OPEX zamiast CAPEX.

Jakie problemy rozwiązuje chmura w MAIN?

Chmura w MAIN rozwiązuje wiele problemów, z którymi mierzą się przedsiębiorcy. To elastyczna usługa, która w zależności od rodzaju i konfiguracji odpowiada na takie wyzwania jak:

1. Brak elastyczności i skalowalności infrastruktury: Chmurę dla biznesu można łatwo dostosować do zmieniających się potrzeb biznesowych, zapewniając przy tym optymalizację kosztów.

2. Niewystarczające bezpieczeństwo danych i brak zgodności z przepisami: Chmura w MAIN posiada wielowarstwowe zabezpieczenia oraz polityki, które zabezpieczają dane oraz umożliwiają uzyskanie zgodności z polskimi i międzynarodowymi standardami ich ochrony.

3. Wysokie koszty utrzymania infrastruktury IT: Chmura ułatwia optymalizację kosztów, a w szczególności nakładów finansowych w zakresie: przestrzeni, opłat za media, sprzętu i oprogramowania, zabezpieczeń fizycznych i cyfrowych oraz zatrudnienia specjalistów IT.

4. Przerwy w działaniu i dostępności usług: Chmura w MAIN oferuje wysoką dostępność i redundancję usług, co minimalizuje ryzyko przestojów i zapewnia nieprzerwane działanie krytycznych aplikacji biznesowych.

Więcej o tym jak powyższe problemy rozwiązuje chmura w MAIN dowiesz się z artykułu na naszym Wiki.

W jaki sposób mogę zakupić usługę chmury?

Aby zakupić usługę chmury, skontaktuj się z nami: telefonicznie - +48 22 339 18 98 (w godz. 8-17), mailowo – [email protected], lub poprzez formularz kontaktowy umieszczony wyżej. Wspieramy klienta w każdym przypadku. Znasz już potrzebne parametry techniczne swojej nowej chmury? Zapewnimy sprzęt z taką specyfikacją. Nie znasz się na technikaliach, ale wskażesz, jakie potrzeby biznesowe ma realizować chmura? Podpowiemy infrastrukturę odpowiednią do nich.

Ile czasu trwa uruchomienie usługi?

Czas uruchomienia chmury zależy od wielkości, złożoności i zaawansowania technologicznego środowiska. Dla przykładu, minimalny czas na wdrożenie środowiska Private Cloud to 1 dzień roboczy.

Gdzie znajduje się chmura MAIN?

Usługi chmury dla biznesu opierają się na fizycznej infrastrukturze serwerowej i sieciowej naszych ośrodków Data Center w Warszawie (więcej informacji w zakładce 'Data Center').

Interesuje Cię usługa chmury w MAIN?

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego.

  Wolisz porozmawiać? Wybierz termin

  Michał Kaczorowski

  Michał Kaczorowski
  Head of Infrastructure

  chmura dla biznesu

  Jesteśmy polską firmą

  Dzięki centrom danych zlokalizowanym w Warszawie spełnisz wymogi RODO, a z nami porozumiesz się po polsku.