O MAIN

Choć specjalizujemy się w najnowszych technologiach, główną siłą naszej organizacji są i zawsze będą ludzie.

Stawiamy na długofalowe relacje oparte na zaufaniu, transparentności i elastycznym podejściu, bo wiemy, że dzięki współpracy wszystko jest możliwe.

Przez chmury do gwiazd

Klienci są od zawsze w centrum naszej uwagi. Dzięki nim od 2016 rozwijamy MAIN wnosząc na polski rynek nową jakość rozwiązań cloudowych.

2016
2016

Wszystko jest możliwe, więc założyliśmy...

“Everything Is Possible” to hasło przyświecające founderowi EIP Group, Pawłowi Prasule. To podejście, które pozwala dostrzegać w wyzwaniach i przeszkodach szanse i okazje do rozwoju biznesu.

Kiedy wśród klientów EIP Group pojawiła się potrzeba dostępu do własnych serwerów, Paweł dostrzegł w tym szansę i postanowił założyć MAIN. Dzięki temu EIP Group może jeszcze lepiej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

2016

...data center w centrum Warszawy.

Własne data center było naturalnym przedłużeniem usług oferowanych przez EIP. Wybór padł na budynek na ulicy Giełdowej w centrum Warszawy. Tak powstała pierwsza fizyczna siedziba i serce MAIN, do której wkrótce dołączyły dwie kolejne serwerownie.

Dzięki własnym serwerowniom mamy pełną kontrolę nad procesami i bezpieczeństwem danych oraz pewność, że dostarczamy klientom usługi najwyższej jakości.

Zobacz nasze Data Center

2018
2018

Rozwijamy się razem z naszymi klientami...

EIP można rozwinąć również jako “elastyczność i partnerstwo”. Właśnie te wartości są kluczowe dla MAIN. Nasz rozwój jest od początku dyktowany potrzebami klientów.

Zaczęliśmy od usług cloudowych i stopniowo poszerzamy naszą ofertę o kolejne rozwiązania. Od 2017 roku wspieramy naszych klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

2018

...od kilku lat również z tymi spoza EIP Group.

Jesteśmy dumni z jakości oferowanych przez nas usług oraz naszych wartości i kultury organizacyjnej. Dlatego też zdecydowaliśmy się szerzyć je również poza EIP Group.

Na przełomie 2018 i 2019 roku o MAIN zrobiło się głośno. Grono naszych klientów zaczęło zasilać jeszcze więcej firm stawiających na jakość i partnerstwo.

2020
2020

Ludzie są dla nas najważniejsi...

Rozrastająca się baza klientów pociągnęła za sobą rozwój teamu. Nasz zespół certyfikowanych inżynierów budujemy w oparciu o szacunek i szczerość, a także uzupełniające się kompetencje. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy mogli się rozwijać i spełniać, a naszą wspólnotę łączy koleżeństwo, wzajemne wsparcie i współodpowiedzialność.

MAIN to jednak nie tylko klienci i pracownicy. Wierzymy w odpowiedzialność biznesu i od początku angażujemy się w projekty społeczne, ekologiczne i charytatywne.

Dołącz do nas

2020

...dlatego rozwijamy sieć Partner Community.

Program partnerski był od początku integralną częścią MAIN. To naturalna pochodna naszej filozofii oraz nacisku na relacje i współpracę. W 2020 roku zdecydowaliśmy się powiększyć jego skalę.

MAIN Partner Community to społeczność stworzona dla integratorów technologicznych, ekspertów IT oraz firm świadczących usługi informatyczne. W ramach programu Partnerzy dostają dostęp do technologii, szkoleń i sieci networkingowej w zakresie IT.

Dołącz do Partner Community

2021
2021

Połączyliśmy siły z Equinix...

Dzięki współpracy z Equinix dostarczamy kompleksowe rozwiązania migracyjne gwarantujące nieprzerwane funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

To partnerstwo gwarantuje nam drugie DC na najwyższym światowym poziomie oraz jeszcze sprawniejsze rozwiązania hybrid i multicloud.

Szczegóły partnerstwa

2021

...oraz stworzyliśmy MAIN Interconnection.

W wyniku połączenia sił z innym podmiotem z EIP Group, Telsarem, stworzyliśmy MAIN Interconnection.

MAIN Interconnection dostarcza najwyższej klasy rozwiązania z zakresu IT security i networkingu, takie jak audyty bezpieczeństwa oraz wdrożenia i obsługa sieci SD-WAN.

Poznaj MAIN Interconnection

2022
2022

Zapewniamy ciągłość działania...

Realizowaliśmy kolejne, wymagające projekty, bazujące na podstawowym i zapasowym ośrodku Data Center.

Takie usługi jak chmura hybrydowa i Disaster Recovery gwarantują naszym Klientom najwyższy możliwy poziom ciągłości działania.

Czytaj o wdrożeniach

2022

...i rozwijamy katalog usług.

Rozszerzaliśmy też zakres oferowanych usług, opierając się na zdobytym doświadczeniu i kompetencjach zespołu, np. w zakresie środowisk kontenerowych.

Projektowaliśmy też rozwiązania kierowane do sektorów takich jak produkcja, e-commerce czy medycyna, uwzględniające ich specyfikę i wymagania - techniczne, biznesowe i prawne.

Rozwiązania dla branż

2023
2023

Wprowadzamy technologię ARM do oferty...

Jako pierwsi w Polsce testowaliśmy infrastrukturę opartą na procesorach Ampere Altra - wykonanych w technologii ARM.

Doskonała relacja wydajności i energooszczędności sprawiła, że infrastruktura ARM stała się częścią naszej oferty.

Serwery ARM w MAIN

2023

...oraz łączymy spółki pod jedną marką.

Katalog usług powiększył się też o inne rozwiązania, takie jak backup w chmurze dla pakietu Microsoft 365.

Spółki MAIN, MAIN Interconnection i MedSar połączyły się, by oferować swoje usługi pod wspólną marką – MAIN. Powiększyło to naszą ofertę w obszarach sieci i cyberbezpieczeństwa, jak też rozwiązań IT dla medycyny.

Backup pakietu Microsoft 365

...co dalej czeka MAIN? Będziemy tam, gdzie będą nas potrzebować klienci.

Serwerownia bez ludzi to tylko budynek

To zespół i jego członkowie stanowią MAIN. Wspólnie definiujemy naszą kulturę pracy, którą wyróżnia transparentność w komunikacji, odwaga w podejmowaniu wyzwań, oraz wzajemne zaufanie i życzliwość. Nie są to puste słowa, ale wartości wpisane w DNA naszej firmy.

Sprawdź nasz Kodeks Etyki

Transparentność
Zaufanie
Profesjonalizm
Życzliwość
Elastyczność
Odwaga

Szczególnie ważne jest zaufanie oparte na prawdzie na temat tego, gdzie jesteśmy i w jakim kierunku idziemy. Bez odpowiedniego zespołu nie uda się stworzyć zwinnej organizacji, nawet mając najnowsze technologie.

Paweł Prasuła President

Poznaj nasz zespół

Nasz team tworzą wykwalifikowani specjaliści i inżynierowie, którzy podzielają nasze wartości i podejście do pracy. Oprócz pasji do najnowszych technologii, łączy nas również przyjaźń i wzajemne wsparcie.

Technical Team Leaders

Przewodzimy zespołami doświadczonych inżynierów, dbając o nieprzerwane działanie naszych rozwiązań. Zajmujemy się wdrożeniami projektów oraz zarządzaniem nimi, a także projektowaniem nowych usług.

Michał Kaczorowski, Head of Infrastructure

Wojciech Lewandowski, Head of Cloud Engineering & Operations

Maciej Bartkowski, Head of Security Department

Robert Kucharczyk, Business Development Director Cloud Services

Project Managers

Zarządzamy projektami, nadzorując kompleksowe wdrożenia środowisk IT oraz wspierając ich funkcjonowanie. Jako managerowie przypisani do danego projektu, ściśle współpracujemy z klientami aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług.

Agnieszka Wójcik, Project Manager

Piotr Zdunek, Project Manager

Bartłomiej Wiśniewski, Project Manager

Partner Community

Odpowiadamy za budowanie i koordynowanie społeczności specjalistów i integratorów IT, opartej na współpracy, wzajemnym wsparciu i networking. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy osiągnąć znacznie więcej.

Adrianna Jabłońska, Partner Account Manager

Sales & Presales

Budujemy relacje z potencjalnymi partnerami i klientami w oparciu o szczerość i wzajemny szacunek. Edukujemy z zakresu rozwiązań cloudowych, oraz uświadamiamy jak wiele korzyści niesie za sobą współpraca z MAIN.

Mariusz Petrykowski, Head of Presales & Billing

Damian Ćwik, Business Development Manager

Marketing, PR & HR

Robimy wszystko, aby o MAIN mogły usłyszeć osoby i organizacje potrzebujące naszych usług. Dbamy o otwarte komunikowanie naszych wartości i tworzenie spójnego wizerunku marki w oparciu o doskonałe doświadczenia oraz satysfakcję klientów i pracowników.

Tomek Podgórski, Marketing Director

Ewa Jadczak, PR Director

Executive Team

Angażujemy się w codzienne działania organizacji, a także opracowujemy strategie biznesowe i czuwamy nad tym, aby MAIN rozwijało się w dobrym kierunku. Naszym celem jest zapewnienie również naszym partnerom i pracownikom środowiska sprzyjającego rozwojowi.

Paweł Prasuła, President

Marek Turek, Vicepresident

Grzegorz Łaziuk, Vicepresident

Łączymy ludzi z pasją

MAIN jest częścią grupy EIP wraz z innymi firmami, które wspierają klientów w budowaniu kompleksowych i niezawodnych systemów IT. Nasze ośrodki Data Center, obsługujące klientów z Polski i zza granicy, znajdują się w centrum Warszawy. We wszystkich relacjach stawiamy na długotrwałą, efektywną współpracę.

Zostań naszym partnerem, klientem lub dołącz do zespołu!

Dołącz do nas

Jesteśmy częścią EIP Group

Everything is Possible - w EIP wszystko jest możliwe. To hasło przyświeca naszym działaniom każdego dnia, dzięki czemu zawsze znajdujemy sposoby, aby trudne zadania i przeszkody przekształcać w szanse.