Bezpieczeństwo sieci, danych i infrastruktury

  • D23 Sp. z o.o.
  • Dąbrowskiego 23
  • 05-091 Ząbki

O partnerze

D23 to przedsiębiorstwo specjalizujące się w bezpieczeństwie IT. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu jest w stanie zaoferować wiedzę, kompetencje i zaproponować unikatowe produkty bezpieczeństwa, precyzyjnie wyselekcjonowane do oferty.

Oprócz sprzedaży rozwiązań oferuje usługi wdrożenia, integracji, implementacji, szkoleń. Mając doświadczenie z bardzo szerokim gronem wymagających klientów, firma stawia na jakość obsługi, profesjonalizm i terminowość.

Nasze rozwiązania

Firma chętnie doradza, porównuje i daje klientom najlepsze rozwiązania z obszarów w których się specjalizuje – bezpieczeństwo sieci, bezpieczeństwo danych (zarówno w ruchu, jak i w spoczynku), bezpieczeństwo chmury i zasobów chmurowych, analiza ryzyka, monitorowanie pracownika i wiele innych.

Acunetix

Acunetix to dedykowany skaner do automatycznego badania podatności aplikacji webowych. Innowacyjne narzędzie, będące pionierem rozwiązań tego typu, oferuje szereg niespotykanych nigdzie indziej funkcji i możliwości.

Dzięki stosowaniu autorskich technologii Acunetix jest liderem w swojej klasie pod względem skuteczności wykrywania podatności, a także niskiego poziomu błędu detekcji.

Cryoserver

Cryoserver to dedykowana platforma do archiwizacji poczty elektronicznej. Archiwizacja poczty jest obecnie jednym z najbardziej niezbędnych narzędzi każdej organizacji, ze względu, iż ponad 90% istotnych informacji firmowych wysyłanych jest poprzez e-mail.

Varonis

Varonis to unikatowe rozwiązanie w aspekcie ochrony danych. Jest to połączenie narzędzia do nadzorowania uprawnień do danych, kontrolowania operacji wykonywanych na danych, a także zaawansowanego narzędzia do zabezpieczenia informacji – lokalnie, w chmurze, u pracowników zdalnych. Varonis to zestaw koncepcyjnych narzędzi, składających się na spójną platformę – Varonis Data Security Platform.

Teramind

Teramind oferuje platformę, która pozwala organizacji kontrolować to co dzieje się, zwłaszcza poza firmą. Pełna kontrola pracy pracowników, ocena ich efektywności i produktywności, zabezpieczenie niebezpiecznych interakcji pracowników z danymi, a także analiza ich zachowań i wychwytywanie anomalii to tylko fragment tego co oferuje Teramind.

Netsparker

Netsparker jest unikatowym narzędziem oferującym autorskie technologie skanowania, wysoką skuteczność, a także prosty interfejs użytkowy. Największą zaletą Netspaker jest duża skuteczność wykrywania podatności. Jeden z najniższych false positive w kategorii automatycznych narzędzi tego typu oraz obszerne wsparcie dla zewnętrznych narzędzi klasy vulnerability management oraz CI/CD.

Sophos

Sophos to międzynarodowy producent wielu różnych systemów bezpieczeństwa. Dzięki nowoczesnemu podejściu do problemów bezpieczeństwa Sophos oferuje szereg zaawansowanych narzędzi bezpieczeństwa – od firewalli, systemów UTM, poprzez zabezpieczenia stacji roboczych i serwerów, kończąc na narzędziach do szyfrowania, zabezpieczenia chmury, usługach monitorowania i reagowania na incydenty. Wszystkie oferowane narzędzia mogą być zarządzane z jednej chmurowej konsoli – Sophos Central. Centralizowanie bezpieczeństwa oraz wymiana informacji pomiędzy poszczególnymi modułami, to specjalność Sophos.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager