High Performance Interconnected Storage

O partnerze

Pure Storage to przedsiębiorstwo specjalizujące się w pamięciach masowych typu flash klasy korporacyjnej. Gartner umieścił je wśród liderów tego rynku, dzięki nowemu typowi pamięci, który ułatwia obsługę obciążeń o znaczeniu krytycznym, zapewnia ciągłą dostępność systemów i zwiększa możliwości użytkowników.

Produkty Pure Storage pozwalają przyspieszyć działanie procesów intensywnie korzystających z operacji wejścia/wyjścia, np. związanych z wirtualizacją serwerów i pulpitów (VDI), bazami danych i przetwarzaniem w chmurze. Dzięki temu przedsiębiorstwo może rozszerzyć zakres działalności, uwzględniając zarazem istniejące ograniczenia dotyczące mocy obliczeniowej i miejsca.

Rozwiązania Pure Storage

Macierz All-flash

Pamięć masowa typu flash klasy korporacyjnej jest przeznaczona dla przedsiębiorstw, które w codziennej pracy największą wagę przywiązują do szybkości, elastyczności, mechanizmów analitycznych i wydajności przetwarzania danych.

Portworx

Portworx Enterprise to platforma do zarządzania pamięcią masową Kubernetes.

Materiały

Dowiedź się więcej o rozwiązaniach Pure Storage

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager