Niezależny dostawca oprogramowania open source

  • SUSE Polska Sp. z o.o.
  • ul. Postępu 21
  • 02-676 Warszawa

O partnerze

SUSE – światowy lider w dostarczaniu rozwiązań open source klasy korporacyjnej, stworzonych z myślą o środowiskach IT opartych na chmurze hybrydowej, a także o transformacji chmurowej i operacjach informatycznych na brzegu sieci.

Technologie SUSE są oferowane w trzech obszarach, które pomogają klientom z powodzeniem zrealizować proces transformacji cyfrowej.

Nasze rozwiązania

SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications

SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications to czołowa platforma systemowa do obsługi rozwiązań SAP NetWeaver i SAP HANA.

Zapewnia optymalną wydajność pracy, skraca czas przestojów i pozwala na szybsze wdrażanie systemów SAP. Zawiera funkcje ułatwiające przejście do opartego na Linuksie rozwiązania SAP S/4HANA.

SUSE Manager

Opracowane dla systemu Linux narzędzie SUSE Manager to najlepsze w swojej klasie rozwiązanie o otwartym kodzie źródłowym do zarządzania zdefiniowaną programowo infrastrukturą.

Narzędzie SUSE Manager umożliwia zautomatyzowane i wydajne przydzielanie zasobów, orkiestrację i monitorowanie, dzięki czemu upraszcza zarządzanie wdrożeniami systemu Linux w środowiskach fizycznych, wirtualnych i chmurowych.

SUSE Rancher

Nagradzana platforma SUSE Rancher ujednolica klastry Kubernetes, zapewniając im spójność operacji, zarządzanie zadaniami i zabezpieczenia klasy korporacyjnej – od rdzenia przez chmurę po brzeg sieci.

SUSE Rancher umożliwia pełne zarządzanie cyklem życia klastrów utworzonych za pomocą dowolnej certyfikowanej dystrybucji Kubernetes, np. Amazon EKS, Azure AKS i Google GKE.

Harvester

Harvester to w pełni bezpłatne, nowoczesne rozwiązanie open source z zakresu infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI), które zostało opracowane przez zespół inżynierów zajmujących się platformą SUSE Rancher.

Bazuje na technologiach chmurowych, takich jak Kubernetes, Longhorn i Kubevirt, a przy tym powstało z myślą o stworzeniu gotowego do użytku rozwiązania HCI dla firm. Jest zintegrowane z platformą SUSE Rancher, użytkownicy mogą więc obsługiwać obciążenia wirtualne i kontenerowe na tej samej platformie.

Jednocześnie tworzy prostą, bezpieczną ścieżkę dla organizacji, które chcą
włączyć rozwiązania chmurowe w swoją strategię modernizacji infrastruktury

SUSE Linux Enterprise Server

Nowoczesny, modułowy system operacyjny zwiększa wydajność tradycyjnej infrastruktury IT i stanowi doskonałą platformę dla programistów.

W rezultacie można łatwo wdrażać i przenosić ważne dla biznesu obciążenia serwerowe do chmury lokalnej lub publicznej.

Zarządzanie Kubernetesem z SUSE Rancher

Poznaj strategię SUSE dla konteneryzacji i dowiedz się, dlaczego Rancher jest najczęściej używanym narzędziem do zarządzania Kubernetesem na świecie.

Sprawdź korzyści, jakie możesz osiągnąć wybierając SUSE Rancher.

Materiały

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach SUSE

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager