EIP - Integrator informatyczny

EIP S.A. ul. Jarosława Dąbrowskiego 30
02-561 Warszawa

EIP S.A. oddział Białystok
ul. Bukowskiego 1b/2
15-066 Białystok

EIP S.A. jest podzielona jest na dwa obszary kompetencyjne, które na zasadzie synergii zapewniają Klientom pełen zakres usług. Działy EIP Professional IT Services oraz EIP Business Software ściśle ze sobą współpracują, nie tylko na poziomie przygotowania rozwiązań dla Klienta, ale też stałej opieki nad projektem czy obsługi help desk.

EIP – Professional IT Services

EIP zapewnia Klientom kompleksową obsługę, począwszy od audytu, przez projektowanie rozwiązania, wdrożenie, wsparcie i serwis. Kluczem do poprawy efektywności operacyjnej jest identyfikacja długofalowej możliwości redukcji kosztów przy zachowaniu elastyczności. Zadaniem specjalistów EIP jest znalezienie rozwiązań, które maksymalizują zyski z inwestycji w IT.

Zespół specjalizuje się w usługach zarządczych (Managed IT Services) w zakresie obsługi aplikacji, zarządzania data center i bazami danych, backupem, serwerami i zarządzania siecią firmową, a także monitoringiem ruchu i sieci oraz bezpieczeństwem.

Kompleksowo realizuje projekty w zakresie integracji rozwiązań IT architecture, Collaboration, Enterprise Network, Unified Communication, Virtualization & Cloud. EIP Professional IT Services zapewnia eksperckie i technologiczne zaplecze, gwarantując usługi wsparcia i serwisu w trybie 24/7.

EIP – Business Software

Obszar EIP Business Software to specjalizacja w projektowaniu rozwiązań, które umożliwiają wykorzystanie możliwości technologii na globalnych rynkach. Elastyczne metody prowadzenia projektów pozwalają w jak najkrótszym czasie dostarczać efektywne rozwiązania dla ograniczeń, z którymi boryka się biznes. Współpraca z wiodącymi na świecie dostawcami produktów sprawia, że specjaliści EIP Business Software płynnie łączą poszczególne elementy, tworząc dedykowane rozwiązania dostosowane do oczekiwań i specyfiki biznesu Klienta.

W ramach działu R&D EIP Business Software buduje autorskie rozwiązania, które zwiększają efektywność działań operacyjnych oraz ułatwiają analizę danych i podejmowanie decyzji biznesowych.

Skontaktuj się bezpośrednio ze mną lub wypełnij formularz

Zapraszam do współpracy
Adrianna Jabłońska
Partner Account Manager
+48 663 661 518
[email protected]
calendly.com/ajablonska-main