Polska Chmura to porozumienie wiodących polskich dostawców usług chmurowych. Z wywiadu dowiesz się m.in. jaką rolę chce pełnić w cyfrowej transformacji gospodarki.

Obie firmy rozpoczęły współpracę w oparciu o usługę Equinix Cloud Exchange (ECX) Fabric i usługi Centrum Danych MAIN.

Teledysk do utworu "Secret Void" powstał z dofinansowania Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz MAIN Data Center.

Zaczęło się od… grafiki 3D gdzie wszystko jest możliwe. Tak powstało EIP, którego nazwa pochodzi od skrótu Everything Is Possible. To hasło przyświeca nam w budowaniu silnej marki.

Wywiad z prezesem EIP Group -Pawłem Prasuła - w miesięczniku ITwiz. O wdrożeniu koncepcji firmy 2.0, dążeniu do działania w formule organizacji turkusowej, holakracji, ewolucji relacji biznesowych z klientami oraz budowaniu wspólnych zespołów agile.

Sprawdź jak wygląda migracja maszyn wirtualnych i aplikacji do zewnętrznego centrum danych? W jaki sposób – korzystając z VMware vCloud Director i VMware vCenter – można stworzyć chmurę prywatną dla dowolnego klienta?

Podczas licznych prelekcji na konferencji poruszone zostały kwestie rozwiązania chmurowego, miedzy innymi: jakie ryzyka i wyzwania wiążą się z realizacją działań mających na celu przeniesienie istniejących usług oraz zasobów IT do środowisk cloud computing oraz jak się do nich przygotować.