Kim jest klient?

Silk Software House realizuje dedykowane projekty programistyczne, specjalizując się w PHP, JAVA i mobile developmencie.

  • Firmę w 2013 r. stworzyli menadżerowie i programiści z kilkunastoletnim doświadczeniem w IT.
  • Działa globalnie, a w Polsce zrealizowała projekty dla takich klientów, jak Allegro, Orange i Lotos.

Potrzeby klienta

Silk Software House potrzebował elastycznego środowiska private cloud na potrzeby aplikacji tworzonej dla klienta z branży fintech. Jednym z głównych wymagań była możliwość szybkiej zmiany zasobów w trakcie świadczenia usługi, tak by móc dostosowywać wydajność chmury do potrzeb procesów biznesowych na daną chwilę.

Rozwiązanie – chmura prywatna

Zaproponowaliśmy usługę Virtual Private Cloud – czyli chmurę osadzoną na serwerach HPE w naszym certyfikowanym, w pełni redundantnym Data Center. Rozwiązanie cechuje się m.in. nielimitowanym transferem danych oraz wirtualizacją poprzez renomowane oprogramowanie VMware Cloud Director.

Klienci korzystający z Virtual Private Cloud otrzymują bezpłatnie dostęp do panelu VMware vCloud. Co istotne, jest to pełny dostęp administracyjny, dający możliwość korzystania ze wszystkich funkcjonalności zawartych w vCloud, takich jak skalowanie parametrów maszyn wirtualnych, instalacja systemów czy tworzenie połączeń VPN site-to-site.

Dla Silk Software House był to ważny argument za wyborem MAIN, gdyż klient posiada kompetencje i zasoby pozwalające samodzielnie zarządzać środowiskiem. Nie bez znaczenia było też nasze podejście do realizacji projektu, które zostało docenione w referencjach.

Opinia klienta

Chmura prywatna MAIN zapewnia nam wydajność, zwinność i bezpieczeństwo, które są dziś podstawą software developmentu.

Usługi realizowane są rzetelnie i terminowo, a dostawca sumiennie wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

Rzeczowe i komunikatywne podejście zespołu MAIN pozwala nam utrzymać dobre relacje biznesowe, a wyróżniające się wysoką jakością usługi świadczą o pełnym profesjonalizmie firmy.

Marcin Franikowski
Senior System Administrator / Co-owner

Zobacz również

13 maj 2021 Strefa Eksperta

Pomagamy przedsiębiorstwom w Polsce wprowadzać innowacje i poprawiać wydajność pracy dzięki usługom chmurowym. Jest to możliwe m.in. dzięki komponentom od HPE.

13 kw. 2021 Strefa Eksperta

Sprawdź nasze case study i dowiedz się, dlaczego DSR zdecydowało się na wdrożenie Virtual Private Cloud - chmury prywatnej na współdzielonych serwerach HPE.

14 cze 2021 Strefa Eksperta

InteliWISE poszukiwało dostawcy środowiska IT pod usługi świadczone bankowi. Oprócz odpowiedniej wydajności, podstawowym warunkiem było spełnianie wymogów KNF.