20 listopada 2018 r. w hotelu Sheraton w Warszawie, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji ITwiz „Cloud computing – jak dobrze przygotować migrację do chmury”. Podczas licznych prelekcji na konferencji poruszone zostały kwestie rozwiązania chmurowego, miedzy innymi: jakie ryzyka i wyzwania wiążą się z realizacją działań mających na celu przeniesienie istniejących usług oraz zasobów IT do środowisk cloud computing oraz jak się do nich przygotować.

Jako Grupa EIP prezentowaliśmy między innymi produkty oraz możliwości naszego Data Center MAIN:

  • KOLOKACJA – RELOKACJA I MIGRACJA DANYCH I SERWERÓW
  • IAAS – ŚRODOWISKO DEDYKOWANE – PRIVATE CLOUD
  • MAAS – ŚRODOWISKO DEDYKOWANE – BARE METAL AS A SERVICE

Było nam miło gościć na naszym stoisku szereg osób odpowiedzialnych za infrastrukturę i usługi IT w organizacjach oraz ich cyfrową transformację. Cieszymy się, że podczas rozmów mogliśmy wymienić się naszymi doświadczeniami oraz wiedzą, jak zawsze były to inspirujące spotkania. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również

10 lipiec 2019 Strefa Eksperta

Chmura obliczeniowa może być receptą na wiele wyzwań. Jednym z nich jest sprawny i elastyczny rozwój, dostarczanie i utrzymanie aplikacji biznesowych.

10 sierpień 2021 Strefa Eksperta

Robert Kucharczyk, CIO w Inter Cars, o pionierskim wdrożeniu sieci SD-WAN, która połączyła ponad 560 filii firmy w całej Europie.

13 Maj 2021 Strefa Eksperta

Pomagamy przedsiębiorstwom w Polsce wprowadzać innowacje i poprawiać wydajność pracy dzięki usługom chmurowym. Jest to możliwe m.in. dzięki komponentom od HPE.