20 listopada 2018 r. w hotelu Sheraton w Warszawie, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji ITwiz „Cloud computing – jak dobrze przygotować migrację do chmury”. Podczas licznych prelekcji na konferencji poruszone zostały kwestie rozwiązania chmurowego, miedzy innymi: jakie ryzyka i wyzwania wiążą się z realizacją działań mających na celu przeniesienie istniejących usług oraz zasobów IT do środowisk cloud computing oraz jak się do nich przygotować.

Jako Grupa EIP prezentowaliśmy między innymi produkty oraz możliwości naszego Data Center MAIN:

  • KOLOKACJA – RELOKACJA I MIGRACJA DANYCH I SERWERÓW
  • IAAS – ŚRODOWISKO DEDYKOWANE – PRIVATE CLOUD
  • MAAS – ŚRODOWISKO DEDYKOWANE – BARE METAL AS A SERVICE

Było nam miło gościć na naszym stoisku szereg osób odpowiedzialnych za infrastrukturę i usługi IT w organizacjach oraz ich cyfrową transformację. Cieszymy się, że podczas rozmów mogliśmy wymienić się naszymi doświadczeniami oraz wiedzą, jak zawsze były to inspirujące spotkania. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również

9 Lip 2020 Strefa Eksperta

Za modelem cloud computing przede wszystkim przemawia wygoda jej użytkowania oraz koszty, a także demokratyzacja rozwiązań IT. Dzięki chmurze nawet małe firmy stać na oprogramowanie czy infrastrukturę do tej pory niedostępną ze względu na koszty licencyjne lub ceny sprzętu

30 Mar 2021 Strefa Eksperta

Redundancja to jeden z kluczowych parametrów Centrum Danych, bezpośrednio opisującym, na ile jest niezawodne w przechowywaniu danych swoich klientów.

10 Lip 2019 Strefa Eksperta

Proces migracji części lub całości systemów do środowisk chmurowych może być kłopotliwy i trudny w realizacji. Dlatego powinien zostać poprawnie zaplanowany, przetestowany i zrealizowany w sposób skoordynowany.