20 listopada 2018 r. w hotelu Sheraton w Warszawie, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w  konferencji ITwiz „Cloud computing – jak dobrze przygotować migrację do chmury”. Podczas licznych prelekcji na konferencji poruszone zostały kwestie rozwiązania chmurowego, miedzy innymi: jakie ryzyka i wyzwania wiążą się z realizacją działań mających na celu przeniesienie istniejących usług oraz zasobów IT do środowisk cloud computing oraz jak się do nich przygotować.

Jako Grupa EIP prezentowaliśmy między innymi produkty oraz możliwości naszego Data Center MAIN:

  • KOLOKACJA – RELOKACJA I MIGRACJA DANYCH I SERWERÓW
  • IAAS – ŚRODOWISKO DEDYKOWANE – PRIVATE CLOUD
  • MAAS – ŚRODOWISKO DEDYKOWANE – BARE METAL AS A SERVICE

Było nam miło gościć na naszym stoisku szereg osób odpowiedzialnych za infrastrukturę i usługi IT w organizacjach oraz ich cyfrową transformację. Cieszymy się, że podczas rozmów mogliśmy wymienić się naszymi doświadczeniami oraz wiedzą, jak zawsze były to inspirujące spotkania. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również

16 maja 2019 Strefa eksperta

Podczas licznych prelekcji na konferencji poruszone zostały kwestie rozwiązania chmurowego, miedzy innymi: jakie ryzyka i wyzwania wiążą się z realizacją działań mających na celu przeniesienie istniejących usług oraz zasobów IT do środowisk cloud computing oraz jak się do nich przygotować.

16 maja 2019 MaaS

Oparta na rozwiązaniu Cisco UCS hiperkonwergentna platforma HyperFlex oferuje nowy poziom efektywności działania i możliwości adaptacyjnych w centrum danych. Pozwala też w pełni wykorzystać potencjał infrastruktury opartej o serwery x86. Cisco HyperFlex jest także znakomitą platformą dla serwerów dedykowanych, wynajmowanych w zewnętrznym data center.

16 maja 2019 Strefa eksperta

Sprawdź jak wygląda migracja maszyn wirtualnych i aplikacji do zewnętrznego centrum danych? W jaki sposób – korzystając z VMware vCloud Director i VMware vCenter – można stworzyć chmurę prywatną dla dowolnego klienta?

Poznaj naszych partnerów