We do IT with passion

  • BCS SOFTWARE SA
  • ul. Panewnicka 40
  • 40-730 Katowice
  • tel. +48 500 000 275

O partnerze

Business Computer Services (BCS) od chwili założenia w 1993 roku zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem i wdrażaniem kompleksowych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem różnej wielkości.

Tworzymy aplikacje, które optymalizują organizację pracy w firmie, porządkują procesy. Specjalizujemy się w systemach przetwarzających duże ilości informacji bazując na najnowocześniejszych komercyjnych technologiach. Z powodzeniem realizujemy aplikacje internetowe, intranetowe, mobilne i desktopowe.

Nasze rozwiązania

RMS - Zarządzanie Infrastrukturą

RMS pozwala na prognozowanie przychodów, monitoring płynności finansowej co pozwala realniej planować inwestycje. Widoczność oczekujących rezerwacji pozwala zapewnić pełne obłożenie obiektu. Rezerwacje online zmniejszają obłożenie recepcji a monitoring płatności z możliwością generowania raportów klientów zmniejsza obłożenie księgowości.

ExpoSupport - system wydarzeń specjalnych

Unikalna i nowoczesna platforma wspierająca organizatora w procesach związanych z przystosowaniem i przeprowadzeniem imprezy targowej lub konferencji.

ExpoSupport wprowadza nową jakość relacji pomiędzy wszystkimi stronami procesu, dając solidny fundament nowoczesnych wydarzeń

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager