Usprawnienie rozliczeń w relacjach B2B

  • Cashy sp. z o.o.
  • ul. Warszawska 6/32
  • 15-063 Białystok

O partnerze

Cashy to innowacyjna platforma wspomagająca rozliczenia między firmami. Firma jako pierwsza w Polsce oferuje Dynamic Discounting, czyli usługę, w ramach której klienci oferują swoim dostawcom wcześniejszą płatność za faktury w zamian za kilkuprocentową obniżkę, a dostawcy sami decydują czy i kiedy chcą z tej oferty skorzystać.

Klienci zarabiają na swoich wolnych środkach, a ich dostawcy lepiej kontrolują swoją płynność, mając dostęp do elastycznego finansowania. Cały proces jest zautomatyzowany, odbywa się w pełni online, a formalności ograniczone są do minimum.

Nasze rozwiązania

Cashy Dynamic Discounting

• Automatyzacja wcześniejszych płatności
Klient nie musi już odbierać telefonów i maili od dostawców z zapytaniem o możliwość wcześniejszych płatności. Dzięki Cashy Dynamic Discounting to on decyduje, które faktury jest gotowy opłacić wcześniej i informuje o tym dostawców przez platformę online.

• Dodatkowy zysk bez ryzyka
Klient wykorzystuje wolne środki lub niewykorzystany limit kredytowy z dowolnego banku do wcześniejszych płatności faktur dostawców na Cashy. W ten sposób ma możliwość zarobienia od kilku do nawet kilkunastu procent w skali roku.

• Poprawa relacji z dostawcami
Cashy umożliwia dostawcom skorzystanie z wcześniejszej płatności, wtedy kiedy tego potrzebują. Wpływa to na poprawę ich płynności, co w efekcie poprawi relacje klienta z kontrahentami.

Cashy Tail Spend

• Jedna faktura zamiast kilkuset
Dzięki Cashy Tail Spend klient nie musi się przejmować fakturami od dostawców ad-hoc. To Cashy dokonuje zakupu za niego, a na koniec okresu rozliczeniowego wystawia jedną fakturę za wszystkie zamówienia. Dzięki temu klient zmniejsza bazę swoich dostawców, ponosi niższe koszty procesowe oraz ma lepszą kontrolę tzw. ogona zakupowego.

Materiały

Dowiedz się więcej o usługach Cashy

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager