Jedna platforma do wykrywania i zarządzania incydentami, podatnościami i ryzykiem

  • Esecure Sp. z o.o.
  • ul. Hoffmanowej 19
  • 35-016 Rzeszów

O partnerze

Esecure specjalizuje się w rozwiązaniach obejmujących kwestie cyberbezpieczeństwa na poziomie organizacyjnym (biznesowym) oraz technicznym.

To twórca produktu o nazwie SecureVisio, który jest stale rozwijany i dostosowywany do wymagań klientów oraz obowiązków nakładanych na nich przez przepisy prawa i regulacje. Sprzedaż produktu jest realizowana przez autoryzowanych partnerów w kanale dystrybucyjnym CLICO.

Nasze rozwiązania

SecureVisio

Interaktywny system obsługi incydentów i planowania bezpieczeństwa IT łączy aspekty techniczne i biznesowe, wspomagając organizację w realizacji kluczowych zadań i utrzymaniu ciągłości działania krytycznych procesów w organizacji.

SecureVisio NextGen SIEM

Nowej generacji rozwiązanie Security Information and Event Management zaprojektowane pod kątem spełnienia współczesnych wymagań bezpieczeństwa umożliwiające szybkie wykrywanie incydentów i innych zagrożeń.

SecureVisio SOAR

Specjalistyczne rozwiązanie Security Orchestration, Automation and Response służące do automatyzacji zarządzania i reagowania na incydenty oraz usprawnienia innych procesów zarządzania bezpieczeństwem.

Materiały

Poznaj rozwiązania Esecure

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager