The Heart of Progress™

  • Kyndryl Poland Sp. z o.o.
  • ul.  Krakowiaków 32
  • 02-255 Warszawa

O partnerze

Kyndryl wyodrębnił się z obszaru usług zarządzania infrastrukturą IT firmy IBM w 2021 roku. Globalna baza klientów obejmuje 75 firm z listy Fortune 100. Organizacja zatrudnia ponad 90 000 wykwalifikowanych specjalistów działających w ponad 100 krajach, którzy z zaangażowaniem pomagają klientom osiągnąć sukces na drodze współpracy i wspierając realizację ich ambicji.

miejsce na obrazek lub filmik

Nasze rozwiązania

Wsparcie w transformacji cyfrowej

chronić infrastrukturę IT dzięki zabezpieczeniom i odporności cyfrowej klasy korporacyjnej.
Upraszczać zarządzanie danymi przedsiębiorstwa w chmurze i środowiskach lokalnych.
Maksymalizować wydajność operacyjną IT dzięki skutecznemu zarządzaniu środowiskiem wielochmurowym (multicloud).
Zwiększać elastyczność IT poprzez modernizację infrastruktury prywatnej.

Managed Cloud for ERP

Uproszczenie procesu korzystania z aplikacji korporacyjnych oraz zapewnienie ich wydajności i dostępności.
Zarządzanie danymi kompletnego stosu technologicznego (full-stack) oraz usługi sztucznej inteligencji z wykorzystaniem struktury danych w każdej warstwie.
Pojedyncza, zunifikowana konsola, zapewniająca przejrzystość, łatwość użytkowania, zintegrowane monitorowanie oraz zwiększoną niezawodność.

Usługi w chmurze

Nasze usługi w chmurze zostały stworzone z myślą o klientach i są dostarczane na platformie najlepiej odpowiadającej ich potrzebom. Bez względu na to, czy Twoja organizacja potrzebuje rozwiązać problemy, opracować strategię, skorzystać z usług zarządzanych, czy w dalszym stopniu modernizować i zabezpieczać swoje aplikacje oraz infrastrukturę, oferujemy kompleksowe rozwiązania w chmurze, pozwalające przeprowadzić transformację cyfrową:

Usługi migracji do chmury
Usługi modernizacji chmury
Infrastrukturę chmury prywatnej jako usługę (IaaS)
Platformę zarządzania Multi-Cloud

Core Enterprise & zCloud

Zoptymalizuj inwestycje w infrastrukturę i zadbaj o przyszłe potrzeby biznesowe Twojej organizacji dzięki usługom z zakresu planowania wydajności na żądanie, modernizacji starzejących się komponentów oraz prywatnej i hybrydowej infrastruktury chmurowej.

Rozwiązania Kyndryl w zakresie modernizacji infrastruktury umożliwiają:

Poprawę wydajności zasobów poprzez wykorzystanie wszystkich możliwości najnowocześniejszych rozwiązań Mainframe przy jednoczesnym usprawnieniu dostępu do aplikacji opartych na hiperskalerach.
Wybór platformy odpowiedniej do przepływu zadań, optymalizację kosztów programowania i zarządzania oraz wykorzystanie możliwości nowoczesnego komputera Mainframe na platformach x86 w ramach w pełni zarządzanej infrastruktury.
Skrócenie czasu budowania podstaw chmury prywatnej dzięki zoptymalizowanym planom oraz wykorzystaniu materiałów, wiedzy i doświadczenia.

Cyfrowe miejsce pracy

Stwórz w pełni zdalne, wysoce zabezpieczone cyfrowe miejsce pracy, które wspiera współpracę pomiędzy pracownikami oraz umożliwia wykonywanie pracy w różnych środowiskach – wirtualnych, fizycznych i innych.

Nasze całościowe, mierzalne i oparte na danych podejście pozwala bezproblemowo zintegrować bieżące aplikacje i dane, uprościć przepływy pracy oraz zwiększyć zaangażowanie pracowników. Dzięki temu możemy mierzyć i usprawniać komfort użytkowania przez pracowników w każdym punkcie styku IT — w tym w obszarach zaopatrzenia, urządzeń, aplikacji, zarządzania i wsparcia.

Nasze rozwiązania w zakresie cyfrowego miejsca pracy obejmują:

Nowoczesne usługi zarządzania urządzeniami
Usługi wsparcia IT
Usługi wirtualizacji pulpitów
Usługi współpracy

Usługi sieciowe i brzegowe

W ramach oferowanych usług sieciowych i brzegowych zapewniamy specjalistyczną wiedzę, doświadczenie, narzędzia oraz technologie, które pomagają przedsiębiorstwom – niezależnie od ich wielkości i złożoności – przygotować się na kolejną falę chmury dzięki technologiom Edge obsługującym 5G i zdefiniowanym programowo technologiom sieciowym, takim jak SDN i SD-WAN.

Poprzez zapewnienie usług zdefiniowanych programowo oraz usług Edge obsługujących 5G tworzymy rozwiązania od rdzenia do brzegu sieci (core-to-edge), które obejmują integrację urządzeń użytkownika końcowego, dostarczanie aplikacji w chmurze, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz innowacyjne usługi sieciowe. W ten sposób pomagamy naszym klientom budować solidne, kompleksowe oraz neutralne z perspektywy operatora rozwiązania z wysoce programowalną siecią.

Nasze usługi sieciowe i brzegowe pomagają organizacjom:

Wzmocnić się po zakłóceniach i przeprowadzić transformację za pomocą rozwiązań umożliwiających skuteczne dostosowywanie do zmian.
Koncentrować się na wirtualizacji opartej na oprogramowaniu oraz adopcji rozwiązań chmurowych, począwszy od rdzenia sieci do jej brzegu, kończąc na warstwie dostępowej.
Stosować podejście „sieć jako usługa” (NaaS) w celu integracji i zarządzania środowiskiem sieci w chmurze hybrydowej.

Blog, podcast i demo

Zespół chętnie udostępnia swoją wiedzę praktyczną w postaci artykułów na blogu, który po raz kolejny znalazł się w czołówce „Top 10 blogów dla sieciowca” oraz rozmawiając z zaproszonymi gośćmi ze świata IT w serii „Inleocastów” oraz w „Demoleo”.

Więcej na:

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager