Dedykowane rozwiązania automatyzacji procesów biznesowych dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego

  • Makeitright
  • ul. Wołoska 5
  • 02-675 Warszawa

O partnerze

Makeitright działa od 2013 roku jako firma specjalizuje się w rozwiązaniach TA RPA – Automatyzacja i Robotyzacji Testów, realizując projekty w metodyce Agile za pośrednictwem Test Center of Excellence.

Oferuje Custom Development w technologiach Java/.Net oraz testy integracyjne, systemowe, akceptacyjne, wydajnościowe, regresji oraz konsultacje i warsztaty QA (m.in. dla branży gamingowej).

Od 2015 roku Makeitright dostarcza również usług IT w modelu kontraktingowym (Body-Team Leasing Time&Material).

Nasze rozwiązania

Makeitright posiada autorskie rozwiązanie platformę POWERFARM (docenione przez Gartnera w raporcie Magic Quadrant dla Robotic Process Automation Software) z pomocą, której pozwala zarządzać kompleksową automatyzacją procesów i testów (w tym orkiestracją uruchomień) niezależnie od skali przedsiębiorstw wraz ze wsparciem procesów BDD, CI/CD.

Miracle

Pomaga wdrażać, zarządzać i ulepszać roboty za pomocą modeli AI i ML. To rozwiązania do wykrywania procesów opartych na sztucznej inteligencji.

Prism

Jest to parametryzowana platforma do rozliczania sieci sprzedaży.
Kontroluj obliczanie i rozliczanie wynagrodzeń sprzedawców.

PowerFarm Cloud Test Automation (TA)

Platforma testów automatycznych, która wraz z ekosystemem partnerskim, świadczy w tym zakresie usługi wdrożeniowe, utrzymaniowe oraz pełen outsourcing i audyty procesu automatyzacji testów/QA.

PrivacyRun

To rozwiązanie, które wspiera w realizacji praw osób, w zarządzaniu retencją danych osobowych i gwarantuje spełnienie wymogów prawa ochrony danych osobowych.

Platforma „no-code” CasePro

Rozwój aplikacji bez programowania – pomaga modelować logikę biznesową w jednym prostym, przyjaznym dla klienta systemie wykorzystując nowoczesne podejście do tworzenia i rozwoju aplikacji.

Portfolio projektów Makeitright

Każda współpraca to osobna historia oparta na zaufaniu i otwartej komunikacji z klientem.

Sprawdź jak firma pomaga osiągać cele biznesowe.

Przeczytaj case study

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager