Wierzymy, że technologia i innowacje są motorem napędowym nowoczesnej firmy

  • Promity Sp. z o.o.
  • ul. Wiejska 14/25
  • 00-490 Warszawa

O partnerze

Promity realizuje złożone projekty z obszaru Business Intelligence oraz Big Data. Dostarcza dedykowane rozwiązania wspierające biznes w dużych i średnich firmach z wykorzystaniem AI oraz algorytmów Machine Learning.

Promity pomaga firmom optymalizować procesy zmian organizacyjnych od środowiska IT, po dostosowanie do najnowszych standardów w sprawozdawczości finansowej. Dzieli się wiedzą za pośrednictwem akredytowanych szkoleń i warsztatów.

Nasze rozwiązania

Promity Akademia

Poszerzaj kompetencje i rozwijaj się zawodowo.
Promity szkoli z zakresu zarządzania projektami, architektury korporacyjnej, biznesu oraz technologii IT i sztucznej inteligencji.

Akademię tworzą wykwalifikowani trenerzy, oferując zróżnicowany zestaw metodyk, standardów i technologii. Posiada akredytacje najlepszych podmiotów tworzących standardy i metodyki m.in Axelos, APMG oraz PeopleCert, dzięki czemu umożliwia uzyskanie międzynarodowych certyfikatów.

AI. Łączymy świat nauki z biznesem

Od analizy danych, poprzez modelowanie maszynowe, aż po wdrożenie. Wszystko odbywa się w sposób iteracyjny, zorientowany na klienta.

Promity tworzy kompleksowe rozwiązania oparte na m.in Computer Vision, NLP, Audio Processing czy Deep Learning, w odniesieniu do specyfiki, mocnych i słabych stron danego biznesu.

Technologie takie jak Machine Learning wykorzystujące sieci neuronowe zaczynają udowadniać swoją wartość, stając się obligatoryjnym elementem technologii AI wśród firm, które je integrują. Rozwiązania związane z AI nie są dla wszystkich, dlatego organizacja dopasowuje kompetencje do specyfiki klienta, starając się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

CX-Metrics. AI-driven Customer Experience

CX Metrics to system wykorzystujący hurtownie danych oraz algorytmy sztucznej inteligencji w celu pozyskania, stałego monitorowania oraz wsparcia analizy cech i zachowań dużych populacji ludzi. System może analizować ok. 40 cech osobowych tj. wiek, płeć, emocje oraz wybrane cechy mające związek z wyglądem i stylem życia.

Idealny dla firm, które w oparciu o systemy CCTV monitorują liczbę odwiedzających miejsce sprzedaży, punktów handlowych i usługowych, centrów handlowych i sklepów wielkopowierzchniowych, a także miejsc publicznych o podwyższonym ryzyku zaistnienia zachowań niepożądanych tj. dworce, lotniska, stadiony. System spełnia najwyższe standardy polityki bezpieczeństwa i poufności danych oraz RODO.

Materiały

Dowiedz się więcej o usługach Promity

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager