Rebel the status quo through innovation

  • Rebels Valley Sp. z o.o.
  • ul. Chmielna 2/31
  • 00-020 Warszawa

O partnerze

Rebels Valley od momentu swojego powstania w 2018 r.  było zaangażowane w najbardziej ambitne projekty łączące nowe technologie z doświadczonymi firmami – w tym liderami takich branż, jak energetyka, bankowość, logistyka, FMCG.

Zespół Rebels Valley tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem doradczym, technologicznym i sprzedażowym, zdobytym w trakcie pracy lub projektów dla liderów rynku polskiego i zagranicznych. Pomagają doświadczonym przedsiębiorstwom wykorzystać strategicznie nowinki biznesowe i technologiczne, głównie w zakresie transformacji do warunków nowoczesnej, cyfrowej gospodarki. W zakresie startupów – wspierają je w realizacji polityki wzrostu i sprzedaży.

Nasze rozwiązania

Budujemy wartość młodych spółek technologicznych

Nawet najlepsza technologia, produkt czy usługa potrzebują dostępu do rynku. Dzięki swojej bogatej sieci kontaktów, Rebels Valley wspiera startupy w procesie zdobywania klientów korporacyjnych oraz pozyskiwania środków na rozwój.
Dotychczas Rebels Valley współpracował z ponad 250 młodymi spółkami poszukującymi nowych kanałów sprzedaży czy też inwestycji na rynku polskim i zagranicznym.

W gronie spółek, które uczestniczyły w projektach wskazać można: Brainly, Symmetrical, Plenti, Multilesson, Parkcash, Smart Factor, Random Forest czy Veturai.

Wspieramy korporacje

Rebels Valley wspiera korporacje w procesie rozwiązywania strategicznych wyzwań biznesowych, zarówno z wykorzystaniem technologii, jak również współpracy z polskimi i międzynarodowymi partnerami, w tym startupami.

Współpracujemy z podmiotami publicznymi

Rebels Valley ma doświadczenie w realizacji projektów wspierających ekosystemy innowacji realizowanych lub finansowanych przez instytucje publiczne. W puli projektów, w które Rebels Valley jest zaangażowane znajdują się takie inicjatywy jak Wschodni Akcelerator Biznesu, Warsaw Booster’19, #StartUP Małopolska.

Podcast Tech Hunters by Rebels

Zespół chętnie udostępnia swoją wiedzę praktyczną w postaci podcastów. Dlaczego jest tak (nie)dobrze z tymi startupami? Polska scena startupowa: jeśli jest tak dobrze, to dlaczego nie jest dobrze?

Więcej na: rebelsvalley.com/podcasty/

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager