Sense Monitoring sprawia, że dachy stają się inteligentne

  • Sense Monitoring sp. z o.o.
  • ul. Zofii Nałkowskiej 11
  • 38-500 Sanok

O partnerze

Sense Monitoring oferuje nowoczesne, w pełni zintegrowane narzędzia, które całkowicie zmieniają obsługę dachów płaskich w obiektach wielkopowierzchniowych. Jest to opatentowana technologia, która chroni ludzkie życie i zwiększa bezpieczeństwo konstrukcji budynku.

Kluczowym produktem jest Platforma Inteligentny Dach, czyli zintegrowany ekosystem łączący w sobie nowoczesne sensory wraz z systemem alertów pogodowych. Alerty same w sobie stanowią doskonałe uzupełnienie systemu monitoringu dachu płaskiego. To moduł aplikacji prezentujący informacje pogodowe, które umożliwiają podjęcie działań wyprzedzających w kontekście nadchodzących niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych np. intensywnych opadów.

Nasze rozwiązania

Sense Monitoring chroni ponad 1 500 000 m2 dachów płaskich!

Platforma Inteligentny Dach

Platforma gwarantuje sprawne zarządzanie ryzykami dachów płaskich. Użytkownicy mają dostęp do szeregu informacji na temat monitorowanego dachu, a nawet sieci rozproszonych obiektów. Istotne dane przesyłane są bezpośrednio na smartfon. Powiadomienia i alerty dostarczają wiedzy o stanie dachu, pomagają w jego zdalnej konserwacji i zmniejszają koszty użytkowania budynku. To gwarancja zwiększonego bezpieczeństwa, jak też szybszego podejmowania decyzji.

Monitoring ugięć Sense S-One

Pomiar ugięć konstrukcji dachu od zwiększonego obciążenia np.: instalacji fotowoltaicznych, opadów śniegu, gradu.

Kontrola wpustów dachowych DSW

Pomiar poziomu wody na dachu np. w trakcie nawalnych opadów lub zaburzonej drożności wpustów. Brak konieczności wychodzenia na dach i poszukiwania zatkanych wpustów. Zapobieganie powstawaniu przecieków oraz zastoisk wody na dachu.

Alerty Pogodowe

Funkcja softwarowa w aplikacji powiadamiająca użytkowników dachów płaskich o niebezpiecznych zjawiskach pogodowych. System analizuje bieżącą prognozę pogody dla różnych lokalizacji i pomaga w podejmowaniu decyzji o utrzymaniu dachu.

Inteligentny Klin

System SENSE KEILSTOP to specjalny klin umieszczany pod kołem, skutecznie zabezpieczający pojazd przed nieoczekiwanym odjechaniem. Zainstalowane w nim elektroniczne czujniki informują o poprawnym umieszczeniu klina pod kołem.

Sense Monitoring jest wyłącznym przedstawicielem My GmbH w Polsce.

SENSE S-One – system do zarządzania ryzykami dachów płaskich

SENSE S-One to flagowy system firmy SENSE Monitoring.

Służy do kontroli dachów płaskich i sprawnego zarządzania ich przeglądami. Zapobiega przeciążeniom oraz wykrywa przecieki. Zwiększenie bezpieczeństwa konstrukcji budynku, mienia, przebywających osób.

 

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager