Connect, Influence & Grow with us

  •  SocialCube Sp. z o.o.
  • ul. Łopuszańska 32, wejście F
  • 02-220 Warszawa

O partnerze

SocialCube to zespoł doświadczonych specjalistów z obszarów: content marketingu, social mediów, nowoczesnej sprzedaży, video marketingu, nowych technologii i wielu innych.

Wspólnie proponuje klientom rozwiązania, które tworzą świeże, a przede wszystkim skuteczne rozwiązania.

Nasze rozwiązania

Program social sellingowy Connect Influence Grow

Celem programu social selling jest wprowadzenie handlowców i ekspertów B2B w media społecznościowe oraz cyfrowe kanały sprzedaży, aby generować leady sprzedażowe.

Video marketing

Video Marketing od lat jest uznawany za najskuteczniejszą formę przekazu w mediach społecznościowych. Trend ten z roku na rok jest bardziej widoczny w komunikacji firm i marek. I trudno się temu dziwić – najlepiej przyswajamy i najłatwiej zapamiętujemy historie przekazane w formie ruchomego obrazu.

Szkolenia

Zespół SocialCube pokaże, jak prowadzić działania w mediach społecznościowych, aby przekuwać je w relacje biznesowe i skuteczną sprzedaż.

LinkedIn Mastery Class
Specjaliści nauczą, jak wykorzystywać LinkedIn, aby zamieniać akcje w reakcje, czyli zwiększać sprzedaż.

Social media

Szukasz zespołu, który pomoże poprowadzić profile w social media i zrobić z nich użytek? SocialCube wie, jak budować społeczności i z ich pomocą rozwijać biznes. Twórz rozpoznawalną markę i sprzedawaj więcej!

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager