Poprzez wiedzę i doświadczenia, budujemy zaufanie wśród naszych klientów, aby czuli się spokojni o to, że ich dane są w dobrych rękach

 • summ-it S.A.
 • ul. Głogowska 31/33
 • Poznań Business Center, p. 2
  60-702 Poznań

O partnerze

summ-it istnieje na rynku od 2011 roku, a koronnym elementem oferty firmy jest integracja systemów oraz profesjonalne zarządzanie danymi. W skład wiodących usług firmy zalicza się zarządzania systemami baz danych Microsoft SQL Server oraz Oracle, a także budowę systemów Business Intelligence, tak w prywatnej infrastrukturze klientów jak i w chmurach publicznych.

Od roku 2012 summ-it jest partnerem Microsoft, a od 2015 roku partnerem Oracle.

Usługi summ-it

Holistyczne spojrzenie zewnętrznego audytora pozwala na zauważanie najważniejszych aspektów

Audyty baz danych

Poznanie środowiska gwarantuje, iż w przypadku wystąpienia awarii, usługa zostanie przywrócona w krótkim okresie czasu. Usługi audytu summ-it są zalecane każdorazowo przed podjęciem współpracy w obszarze wsparcia systemów.

Bazy danych w chmurze

Niezależnie czy prywatna, czy publiczna, czy też hybrydowa, chmura wymaga specyficznego podejścia do zarządzania danymi.

Wsparcie systemów baz danych

Oferujemy usługi z zakresu zdalnego zarządzania bazami danych. Zapewniamy ciągłość działania, wysoką wydajność i optymalizację oraz bezpieczeństwo danych.

Analityka biznesowa

Liczby, dane i fakty to kluczowe składniki do podejmowania decyzji biznesowych na każdym poziomie organizacji. Coraz częstszym problemem jest jednak ogromna ilość danych oraz zmieniające się parametry.
Odpowiedzią na poruszone problemy są systemy Business Intelligence. Ich zadaniem jest zbieranie, przetwarzanie oraz wizualizacja danych.

SDBA

Unikatowy na rynku system dedykowany do monitoringu baz danych SQL Server oraz automatyzacji zarządzania tymi systemami.

Case study summ-it, Microsoft i Żabka

summ-it wdrożył w sieci Żabka platformę opartą na Microsoft SharePoint, stanowiącej część pakietu Microsoft 365, pomagając w cyfryzacji procesów biznesowych.

Sprawdź case study (EN)

Wspólne rozwiązanie summ-it i MAIN

Migracja baz danych do chmury MAIN

Partnerstwo pomiędzy firmami summ-it oraz MAIN pozwala na zaoferowanie klientom elastycznego rozwiązania chmury, łącząc prywatną infrastrukturę wraz z chmurą publiczną, oferując rozwiązanie hybrydowe.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie dziedzinowe, implementujemy profesjonalne i sprawdzone narzędzia przy zastosowaniu kompleksowych wdrożeń. Realizacja projektów migracji do chmury, wymaga specyficznego podejścia do zarządzania danymi, które znakomicie rozumieją nasi certyfikowani specjaliści.

Połączenie wszystkich tych elementów zapewnia nieprzerwane działanie usług, a także stanowi gwarancję bezpieczeństwa. W rezultacie klienci mogą być spokojni, że ich dane są w dobrych rękach.

Materiały

Dowiedz się więcej o współpracy
summ-it i MAIN

Poznaj naszych partnerów

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

  * Pola obowiązkowe

  Adrianna Jabłońska
  Partner Account Manager