Ludzkie oblicze cyfrowych produktów

  • Wise People sp. z o.o.
  • ul. ks. Ignacego Skorupki 102/14
  • 85-156 Bydgoszcz

O partnerze

Nie zawsze otrzymasz od nas to, z czym przychodzisz, za to zrobimy wszystko, żeby dostarczyć to, czego naprawdę potrzebujesz. Wiemy, jak zwiększać sprzedaż, budować wizerunek oraz integrować procesy związane z Twoją działalnością w sieci.

W Wise People dowozimy dla Ciebie użyteczne i ładne strony, na dodatek bezpieczne, łatwe w obsłudze i rozbudowie. Przeprowadzamy warsztat Discovery, budujemy lub odświeżamy markę, konsultujemy i wspieramy procesy. A wszystko to z podejściem Human2Human.

Usługi Wise People

UX/UI Design

Wychodzimy z założenia, że strona internetowa musi być zarówno estetyczna, jak i użyteczna, wygodna, czytelna, zwiększająca konwersję. Możesz mieć pewność, że zaproponowana szata graficzna wpisuje się w założenia i potrzeby marki. Zespół projektantów Wise People pracuje w ramach wewnętrznego design systemu, a także unikatowego procesu kreatywnego.

Web Development

Strony Wise People są reużywalne, responsywne, bezpieczne, szybkie i wygodne w samodzielnym zarządzaniu. Nasz zespół developerski specjalizuje się m.in. w: JavaScript, HTML, CSS, PHP, Tailwind CSS, React (Gatsby/Next), Wordpress, Laravel, Strapi (Headless CMS). Oferujemy również koordynację wdrożeń e-commerce i SEO.

Branding

tworzymy od podstaw lub udoskonalamy istniejące marki. Dostarczamy przemyślany naming, unikatowy logotyp, spójną identyfikację wizualną, a także kompleksowy brandbook, który stanowi przewodnik w procesach designerskich i content marketingowych.

IT Consulting/Management

Opiekujemy się projektami, a ich odpowiednie poukładanie i powtarzalność jest na szczycie naszych priorytetów. Właśnie dlatego możesz powierzyć nam prowadzenie digitalowego projektu, zintegrowanie działań z agencjami SEO, data center, studiami projektowymi, agencjami marketingowymi itp.

Discovery Workshop

Wiemy, że ułożenie spójnej strategii biznesowej i marketingowej (a co dopiero przejście do jej realizacji) jest dużym wyzwaniem, niezależnie od skali działalności i branży. Dlatego zapraszamy na kilkugodzinny warsztat online, na którym Twój i nasz zespół skupią się na grupie docelowej, unikatowych wartościach, digitalowych rozwiązaniach. Niezobowiązujący warsztat owocuje kompleksowym raportem, a także moodboardami to dalszego rozwinięcia.

Wise Talks

Bardzo cenimy bezpośrednią komunikację i mądre rozmowy o biznesie, dlatego znajdziesz nas na grupie FB, jak również w podcaście na YouTube i na platformach streamingowych:

Poznaj Partnerów MAIN

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager