Zwiększamy efektywność transformacji cyfrowych przedsiębiorstw

O partnerze

W Sorigo wspieramy organizacje w rozwoju platform i aplikacji w obszarach Microservises/K8S, Big Data oraz Cloud.

Nasze usługi realizujemy dla klientów w formułach: warsztatowej (wypracowanie koncepcji), wsparcia specjalistami w formule Body Leasing/T&M (architekci, developerzy, specjaliści DevOps, testerzy), realizacji projektów w formule Agile w zespołach Sorigo-klient, a także projektach zleconych nam do realizacji.

Zrealizowane przez nas systemy działają w branżach takich jak telekomunikacja, farmaceutyka, energetyka, prawo, ubezpieczenia u naszych klientów w Polsce, Europie i USA.

Produkty i usługi

Dostarczamy rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta wymagającego najwyższej jakości usług. Wspieramy w budowie, rozwoju i utrzymaniu innowacyjnych rozwiązań, Pomagamy w kwestii wydajności i integracji z zastanymi systemami.

Mikroservices/K8S

• Wspieramy klientów w wyborze odpowiedniej platformy K8S oraz opracowaniu procesu zarządzania infrastrukturą platformy. Pomagamy rozwinąć architekturę mikroserwisową opartą o Kubernetes.

• Administratorzy instalują platformy K8S oraz automatyzują proces zarządzania klastrami K8S.

• Developerzy implementują usługi mikroserwisowe front-end/back-end wykorzystując potencjał architektury mikroserwisowej.

• Wspieramy organizacje w migracji do architektury mikroserwisowej oraz w rozbudowie m.in. wdrażając komponenty takie jak: Service-Mesh, API-Gateway, scentralizowany monitoring/logowanie, zarządzanie tożsamością i bezpieczeństwem.

• Specjaliści DevOps z Sorigo projektują i implementują zautomatyzowane procesy DevOps typu K8S native z wykorzystaniem narzędzi jak np. Tekton, ArgoCD, Terraform itp.

• Utrzymujemy platformy K8S oraz systemy mikroserwisowe w trybie 24/7.

Big Data

• Wdrażamy systemy klasy Big Data do przechowywania i analizowania danych w różnych formatach i trybach.

• Instalujemy, konfigurujemy i wdrażamy klastry Big Data w oparciu o nasze zautomatyzowane wzorce i konfiguracje wdrożeniowe.

• Wspieramy w zbudowaniu optymalnej infrastruktury IT do obsługi rosnących zbiorów danych.

• Pomagamy właściwie gromadzić́, agregować i porządkować dane i w sposób użyteczny zastosować je na poziomie operacyjnym w ramach najważniejszych procesów.

Cloud

• Nasze systemy i rozwiązania wdrażamy oraz utrzymujemy w środowiskach Cloud jak i on-premise.

Materiały

Dowiedz się więcej o usługach Sorigo

Poznaj naszych partnerów

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager