Integrator systemów teleinformatycznych i infrastruktury IT

  • ANDRA Sp. z o.o.
  • ul. Pryzmaty 6/8
  • 02-226 Warszawa

O partnerze

ANDRA jest integratorem systemów teleinformatycznych i infrastruktury IT. Dostarcza sprzęt, urządzenia i oprogramowanie umożliwiające efektywne i bezpieczne przesyłanie, przetwarzanie i przechowywanie danych. Doradza jak wybrać rozwiązanie najkorzystniejsze finansowo i funkcjonalnie.

Wspiera klientów przy modernizacji i rozbudowie istniejącej infrastruktury. Zapewnia instalację i konfigurację nowych komponentów oraz ich integrację z systemami produkcyjnymi.

Nasze rozwiązania

Rozwiązania IT

Pamięci masowe, backup i archiwizacja danych, wirtualizacja, sieci LAN/WAN/WLAN. Andra projektuje i buduje infrastrukturę, która zapewnia efektywną wymianę danych, bezpieczne przechowywanie zasobów i stabilne działanie systemów produkcyjnych.

Dostarcza rozwiązania sprzętowe i aplikacyjne, które integruje w wydajny i bezpieczny system. Tworzy środowisko IT będące solidną bazą do prowadzenia i rozwijania biznesu.

Infrastruktura IT

Dla serwerowni/centrów danych i dla użytkowników końcowych. Andra dostarcza sprzęt, urządzenia i oprogramowanie tworzące infrastrukturę, która zapewnia efektywne i bezpieczne przesyłanie, przetwarzanie i przechowywanie danych. Wspiera klientów przy modernizacji i rozbudowie istniejącej infrastruktury. Zapewnia instalację i konfigurację nowych komponentów oraz ich integrację z systemami produkcyjnymi.

Doradza, jak wybrać rozwiązanie najkorzystniejsze finansowo i funkcjonalnie. Zapewnia wsparcie posprzedażowe, doradztwo techniczne, serwis gwarancyjny oraz obsługę pogwarancyjną na bazie indywidualnych kontraktów serwisowych.

Instalacje budynkowe

Techniczne systemy bezpieczeństwa, automatyka budynkowa (BMS), okablowanie strukturalne, instalacje elektryczne i systemy zasilania. Andra projektuje i buduje systemy tworzące techniczną infrastrukturę środowiska pracy w obiektach biurowych, komercyjnych i użyteczności publiczne.

Zapewnia bezpieczeństwo techniczne i bezprzerwowe zasilanie. Tworzy bazę dla budowy systemów komunikacji i wymiany danych. Integruje wszystkie systemy budynkowe, umożliwiając scentralizowane zarządzanie infrastrukturą obiektu, poprawę jego bezpieczeństwa i funkcjonalności oraz optymalizację kosztów eksploatacyjnych.

Fit out – biura pod klucz

Andra dostosowuje powierzchnie biurowe do potrzeb najemców w zakresie instalacji teletechnicznych, elektrycznych, automatyki budynkowej i aranżacji. Tworzy środowisko pracy dokładnie spełniające wymagania w zakresie infrastruktury technicznej, gotowe do wprowadzenia się i rozpoczęcia pracy.

Pracuje już na etapie gotowego shell&core oraz przy modernizacji biur na potrzeby nowych najemców – w dużych obiektach biurowych i na wydzielonych powierzchniach.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager