Najwyższy poziom bezpieczeństwa w przesyłaniu i przechowywaniu plików

O partnerze

Cypherdog to polski producent rozwiązań z zakresu szyfrowanej komunikacji.

Cypherdog to narzędzia pozwalające na ultrabezpieczną wymianę plików, korzystanie z szyfrowanego cloud storage oraz szyfrowania lokalnych zasobów. Całość uzupełnia komunikator desktopowy (Windows, macOS i Linux) i na urządzenia mobilne (Android, iOS).

Całość rozwiązania została zaprojektowana przez architektów pracujących w branży cyberbezpieczeństwa na rzecz szwajcarskich banków. Dzięki zastosowaniu bezwzględnej ochrony klucza prywatnego, braku jakiejkolwiek strony trzeciej w procesie potwierdzania tożsamości i komunikacji oraz modelu zero-knowledge security zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony przez specjalistów w dziedzinie cybersecurity.

Nasze rozwiązania

Cypherdog Premium

Cypherdog Premium to jednostanowiskowa wersja Cypherdog przeznaczona dla organizacji poniżej 25 osób. Szyfrowanego cloud storage, szyfrowania lokalnego oraz komunikator, działająca na platformach Windows, macOS i Linux.

Cypherdog Enterprise

Cypherdog Enterprise to aplikacja przeznaczona dla organizacji powyżej 25 użytkowników, z modułem administracyjnym pozwalającym na zarządzanie użytkownikami i centralnym przechowywaniem kluczy prywatnych w zasobach organizacji działająca na platformach Windows, macOS i Linux.

Cypherdog Messenger

Cypherdog Messenger to mobilny komunikator tekstowy, działający na Android i iOS.

Cypherdog i MAIN – wspólne rozwiązania

MAIN dzięki rozwiązaniu Cypherdog zapewnia klientom pełną poufność komunikacji: ultrabezpieczną wymianę plików, korzystanie z prywatnej, szyfrowanej chmury na przechowywanie istotnych danych, szyfrowanie zasobów na dyskach notebooków i komunikację tekstową jednocześnie przeciwdziałając cyberzagrożeniom i wyciekom danych.

Materiały

Dowiedz się więcej
o usługach Cypherdog

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager