Oprogramowanie na zamówienie oraz usługi data science & IoT

  • DAC.digital S.A.
  • ul. Kołobrzeska 14
  • 80-394 Gdańsk

O partnerze

DAC.digital jest firmą, która produkuje software i integruje hardware dla firm na arenie międzynarodowej. Jej domeną jest realizacja złożonych projektów, gdzie przenikają się dziedziny takie jak analityka danych, IoT, blockchain czy sztuczna inteligencja. Siłą DAC.digital są ludzie – eksperci w swoich dziedzinach z silnym zapleczem naukowym.

Wszystko to pozwala firmie realizować nawet najbardziej innowacyjne projekty, oferując przy tym klientowi niezmienność wcześniej ustalonej wyceny (fixed-price).

Nasze rozwiązania

Rozwój oprogramowania niestandardowego

Niestandardowe oprogramowanie może służyć do ulepszania kluczowych procesów biznesowych, automatyzacji procesów i wspierania transformacji cyfrowej. W oparciu o szczegółową analizę potrzeb biznesowych właściwe wdrożenie może obniżyć koszty, zwiększyć efektywność i przyspieszyć rozwój biznesu.

Niestandardowe rozwiązania sprzętowe

DAC.digital jest partnerem technologicznym w transformacji cyfrowej. Jest firmą zajmującą się rozwojem oprogramowania i integracją sprzętu z doświadczeniem w rozwoju i sprzedaży własnego portfolio produktów, profesjonalnych usługach w zakresie rozwoju sprzętu i oprogramowania oraz uczestniczy w międzynarodowych projektach B+R+I.

Inżynieria produktu

Cykl rozwoju produktu obejmuje planowanie, projektowanie, rozwój, testowanie, wprowadzanie produktu na rynek i konserwację. Celem punktu wyjścia jest podkreślenie głównej idei i stworzenie wstępnej koncepcji.

Następnym krokiem jest przygotowanie mapy drogowej i architektury produktu, kluczowych wymagań i specyfikacji. Te same kroki można wykonać w istniejących rozwiązaniach.

Badania i rozwój

Głównym celem organizacji jest wykorzystanie pojawiających się technologii w automatyzacji produkcji i transformacji łańcucha dostaw, aby sprostać wyzwaniom Przemysłu 4.0.

Koncepcję łączności leżącą u podstaw Przemysłu 4.0 można zdefiniować jako Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT). Odnosi się do sieci maszyn (np. sprzętu produkcyjnego) i połączonych produktów, polegających na komunikacji maszyna-maszyna (M2M) przy użyciu znormalizowanych protokołów.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager