Dane kreują naszą rzeczywistość

  • DATACONE Sp. z o.o.
  • ul. Bohaterów Warszawy 2/5
  • 43-300 Bielsko-Biała,

O partnerze

DATACONE to zespół specjalistów w zakresie tego, co ogólnie określane jest jako DANE. Naszym głównym celem jest pomoc w uporządkowaniu wiedzy na temat danych, jak i wdrażanie konkretnych rozwiązań związanych z danymi. Bezpieczeństwo, dostęp, zarządzanie, rozwiązania sprzętowe, chmura (cloud), walidacja i wiele więcej.

Nasze rozwiązania

Zarządzanie danymi podstawowymi

W DATACONE zarządzanie danymi realizujemy na poziomie danych składowanych w systemach kopii zapasowej, które z kolei wykorzystujemy do budowania polityk bezpieczeństwa danych, walidacji, standardów współdzielenia oraz migracji a także dostosowania infrastruktury DC i tej mobilnej. Opieramy się o rozwiązania takich producentów jak Storware , IBM czy Commvault.

Analiza Danych (Data Analysis)

Analiza danych bieżących, predykcja, konspekt a także przygotowanie odbiorcy do samodzielnej pracy na danych wydaje się kluczowe w szeroko pojętej analityce.

Doradztwo w zakresie storage – Storage Advisory

IBM, Hitachi, Lenovo, HP, DELL/EMC, Netapp i wiele innych czyli mnóstwo możliwości.

Audyty (Audit)

Audyty (Audit) – ponieważ tematyka związana z audytami obejmuje praktycznie wszystkie poziomy i aspekty działania przedsiębiorstwa, postanowiliśmy wykorzystać wiedzę, którą posiadamy i wyspecjalizować się w określonych procesach.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager