Monitoring i analizowanie wydajności baz danych

  • DBPLUS
  • ul. Nowogrodzka 50
  • 00-695 Warszawa

O partnerze

DBPLUS jest jednym z wiodących europejskich twórców oprogramowania do replikacji danych online oraz analizy i optymalizacji wydajności baz danych. Zastosowanie rozwiązań DBPLUS pozwala uzyskać istotne przyspieszenie pracy systemów informatycznych i obniżyć nakłady na infrastrukturę oraz licencje.

Do naszych Klientów należą średnie i duże przedsiębiorstwa, w tym części koncernów międzynarodowych. Nasze doświadczenie obejmuje rynek ubezpieczeniowy, telekomunikacyjny, bankowy, retail i e-commerce, energetykę, paliwowy, produkcję i logistykę.

 

Nasze rozwiązania

Performance Monitor

Jest nowoczesnym narzędziem do monitorowania i analizy wydajności baz danych Oracle®, MicrosoftTM SQL Server® oraz PostgreSQL. Jest to wszechstronne narzędzie, które w przejrzysty sposób pokazuje problemy z wydajnością i j wskazuje przyczynę problemu.
Korzystając z Performance Monitor otrzymujesz innowacyjne funkcje, które pozwalają zwiększyć możliwości administracyjne - oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Data Replicator

Jest wysoce efektywnym kosztowo, wszechstronnym i niezawodnym oprogramowaniem do replikacji danych pomiędzy różnymi silnikami baz danych i systemami. Umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do kopii danych produkcyjnych przy zerowym wpływie na dostępność i wydajność systemów źródłowych.
Data Replicator wspiera szeroki zakres silników baz danych i rozwiązań chmurowych: Oracle®, Microsoft SQL Server®, PostgreSQL, MySQL, Azure SQL, Amazon Redshit oraz system dystrybucji Kafka.

Zobacz demo produktu

DBPLUS Performance Monitor

Obejrzyj wideo prezentujące główny ekran aplikacji i możliwości konfiguracji dashboardu, jak też sposobu dostępu do podstawowych i zaawansowanych parametrów monitorowanych baz danych.

Materiały

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach DBPLUS

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager