Cyfrowa droga dla biznesu

  • DIGITALWAY
  • ul. Krótka 3b
  • 05-090 Raszyn

O partnerze

DIGITALWAY jest w 100% polską firmą ze 100% polskim kapitałem. Tworzy i dostarcza unikalne rozwiązania, które tworzone są pod konkretne wymagania klientów. Specjalizuje się w tworzeniu najnowocześniejszych pracowni digitalizacyjnych bazując na rozwiązaniach światowych liderów w produkcji sprzętu do digitalizacji.

Świadczy wyspecjalizowane usługi digitalizacji starodruków, ksiąg klasztornych, mikrofilmów, obrazów, archiwaliów, dokumentów, obiektów bibliotecznych, archiwalnych jaki i muzealnych.

Nasze rozwiązania

DIGITALWAY to firma, która w oparciu o zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów w swoich dziedzinach z powodzeniem konkuruje na rynku europejskim.

Pracownie digitalizacji

Tworzy najnowocześniejsze pracownie digitalizacji bazując na rozwiązaniach światowych liderów w produkcji sprzętu do digitalizacji.

Strony www

Tworzy dedykowane strony www od początku do końca przygotowane do konkretnego projektu.

Dedykowane systemy

Dostarcza rozwiązania z zakresu digitalizacji, storage, APM, sprzętu IT, software, monitoringu aplikacji, archiwizacyjne, mikrofilmowe, bezpieczeństwa.

Digitalizacja

Świadczy wyspecjalizowane usługi digitalizacji starodruków, ksiąg klasztornych, mikrofilmów, obrazów, archiwaliów, dokumentów, obiektów bibliotecznych, archiwalnych jaki i muzealnych.

Systemy EZD

Dostarcza i wdraża systemy typu EZD, Workflow, CRM.

Monitoring aplikacji

Dostarcza systemy typu APM do Zarządzania i Optymalizacji systemów opartych na każdym etapie cyklu życia oprogramowania. W środowisku programistycznym, przedprodukcyjnym i produkcyjnym.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager