Wdrożenia systemów telekomunikacyjnych

  • HORCHA Sp. z o.o.
  • ul. Młodości 2 lok. 5
  • 05-825 Książenice

O partnerze

Horcha zajmuje się kompleksowym wdrażaniem systemów telekomunikacyjnych, projektami IT, w tym budową serwerowni i systemów informatycznych. Do ich zadań należy również budowa sieci strukturalnych, miedzianych i światłowodowych. Ważnym działem  działalności jest nadzór nad infrastrukturą obiektów biurowych.

Firma zapewnia systemową obsługę najemców w zakresie telekomunikacyjnym i informatycznym oraz kontroli dostępu, pracując na rzecz właścicieli budynków biurowych i handlowo-usługowych. Świadczy również usługi dla branży lotniczej, opracowując koncepcję wdrożenia i certyfikacji symulatorów lotu, na potrzeby szkoleń i treningów załóg lotniczych.

Nasze rozwiązania

Specjalnością Inleo są w pełni niezależne usługi najwyższej jakości potwierdzone certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 27001.

Wdrożenia systemów telekomunikacyjnych

Wieloletnie partnerstwo z firmą Alcatel-Lucent RAINBOW oraz Genesys w zakresie systemów telekomunikacyjnych i Contact Center. Audyty biznesowe oraz techniczne.

Audyty bezpieczeństwa

Usługi konsultingowe i audyty w zakresie sprzętu i oprogramowania.

Wdrożenia systemów telewizji przemysłowej CCTV

Partnerstwo Mazi. Monitoring CCTV w najnowszych technologiach HDTV i IP.

Kontrola dostępu i RCP

Uznane na świecie rozwiązania marki Virdi w zakresie identyfikacji i kontroli dostępu w oparciu o karty, biometrykę i RFID.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager