Ekspert od cyfrowej ewolucji

  • INTEGRITY PARTNERS SP. Z O. O.
  • ul. Chłodna 51
  • 00-867 Warszawa

O partnerze

Integrity Partners specjalizuje się w dwóch kluczowych obszarach: Cloud oraz Cybersecurity. W ofercie znajdują się również usługi świadczone w modelu Managed Services.

Jest strategicznym partnerem firmy Microsoft, specjalizuje się głównie w rozwiązaniach Microsoft 365, Office 365, Azure oraz Power Platform. Obecnie Partner Microsoft o statusie Gold w 13 obszarach kompetencyjnych, legitymujący się aż 7 zaawansowanymi specjalizacjami Microsoft.

Nasze rozwiązania

Migracja danych do chmury Azure

Migracja zapewnia bezpieczne środowisko pracy zdalnej oraz stabilny dostęp do wszystkich danych, a także umożliwia użytkownikom uzyskanie dostępu do wirtualnych pulpitów z każdego miejsca na Ziemi.

Budowa rozwiązań software „pod klucz”

Budowa nowych rozwiązań składających się z odpowiednio dobranych komponentów, przydatnych ze względu na charakterystykę działalności klienta.

Przygotowanie scenariuszy adaptacji

Wspólna praca nad przygotowaniem gotowych scenariuszy adaptacji wdrażanych rozwiązań pod potrzeby klienta.

Identyfikacja i rozwiązanie problemów

Odpowiednia identyfikacja i rozwiązanie napotkanych problemów oraz prawidłowe dopasowanie proponowanych narzędzi i usług do zidentyfikowanych potrzeb.

Outsourcing / Managed Services

Możliwość świadczenia usług w modelu outsourcingu / managed services, bez konieczności dodatkowego obciążenia działu IT klienta.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager