Big Data, Business Intelligence, Artificial Intelligence, Machine Learning i Excel

  • Intelari sp. z o.o.
  • ul. Grzybowska 87
  • 00-844 Warszawa

O partnerze

Intelari specjalizuje się we wdrażaniu, rozwoju i utrzymaniu systemów Business Intelligence w oparciu o technologie Microsoft.

Firma tworzy swoje systemy analityczne składające się z hurtowni danych, kostek OLAP i kokpitów menedżerskich (Power BI). Wykorzystuje również uczenie maszynowe do dokonywania predykcji i innych zaawansowanych analiz.

Nasze rozwiązania

Budowa hurtowni danych

Dobrze zbudowana hurtownia danych jest solidną podstawą dla pozostałych elementów Business Intelligence. Wdrażając hurtownię danych Intelari wykorzystuje uznane na rynku rozwiązanie Integration Services będące częścią platformy SQL Server.

Posiada Certyfikaty firmy Microsoft potwierdzający stosowanie najlepszych praktyk.

Kostki OLAP w SQL Server

Kostki OLAP to wielowymiarowe bazy danych, które pozwalają na szybką analizę danych. Ich źródłem zazwyczaj są hurtownie danych przechowujące miliony rekordów.

Platforma SQL Server od wersji 2012 została rozszerzona o nową technologię kostek OLAP – „in memory”, która jeszcze bardziej przyspiesza raportowanie.

Power BI

Odpowiednia prezentacja danych zwiększa skuteczność analiz i pomoga szybciej wyłapać odchylenia.

Power BI pozwala zamieniać dane w efektowne wizualizacje, z których można korzystać na różnych urządzeniach (komputer, smartfon) z dowolnego miejsca na świecie.

Data mining

Techniki Data Mining pomagają odkryć prawidłowości ukryte w danych. Pomocne są w takich zagadnieniach jak wdrażanie strategii cross-sellingowej, prognozowanie sprzedaży, tworzenie reklam skierowanych, wykrywanie nadużyć.

Predykcja

Możliwość trafnego przewidywania zdarzeń w biznesie pozwala zmniejszyć koszty i zwiększyć przychody. Może być jednym z czynników przewag konkurencyjnych firmy. Wykorzystując nowoczesne metody uczenia maszynowego można dokonać predykcji dużo trafniejszych niż to było możliwe do tej pory.

Grupowanie

Wykorzystywanie nowoczesnych metod grupowania w celu segmentacji klientów. Dzięki dokładniejszej segmentacji można lepiej promować swoje produkty, a tym samym zwiększyć sprzedaż.

Klasyfikacja

Dzięki tym algorytmom jest możliwość dokonania analizy koszykowej i zwyczajów zakupowych klientów. Daje to możliwość sprawdzenia, jakie towary sprzedają się z jakimi lub jakie towary klient oglądał wcześniej zanim zakupił właśnie ten.

Szkolenia Power BI, OLAP i Excel

Organizacja prowadzi szkolenia z zakresu projektowania i tworzenia dashboardów w Power BI, kostek OLAP oraz MS Excel. Przekazuje najlepsze praktyki z tego zakresu oraz dzieli się doświadczeniem wynikającym z wieloletnich implementacji rozwiązań BI.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager