Platforma low-code GeneXus™

  • MOOVEM Sp. z o.o.
  • Al. Jerozolimskie 100
  • 00-807 Warszawa

O partnerze

Moovem tworzy, wdraża i dostarcza rozwiązania IT, uzupełniając je o doradztwo eksperckie oraz zwinne i nowoczesne techniki i pomysły organizacyjne. Wszystko to w celu podniesienia skuteczności projektów transformacji cyfrowej.

Firma Moovem dostarcza narzędzia techniczne i organizacyjne przyspieszające dostarczanie rozwiązań programistycznych. Wykorzystuje najnowocześniejsze technologie low-code, dzięki którym  klienci mogą łatwo, szybko i efektywnie tworzyć i utrzymywać własne aplikacje.

Nasze rozwiązania

Platforma low-code GeneXus™

Platforma GeneXus™ pozwala efektywnie i szybko tworzyć aplikacje w dowolnym stacku technologicznym. Można oprzeć je o .NET, Javę, Kubernetes, mikroserwisy, architektury serverless.

Przewagą platformy GeneXus jest łatwość dostosowania się do wymogów rynku Enterprise. To klient decyduje, w jakich technologiach powstaje tworzone oprogramowanie, a wszystko w oparciu o jedną bazę wiedzy biznesowo-architektonicznej aplikacji.

Application Performance Management dla aplikacji Java

Moovem jest dystrybutorem narzędzia Flopsar do diagnostyki aplikacji opartych o Java. Application Performance Management dla aplikacji java i środowisk java jest dostarczana przy użyciu Flopsar Suite.

Firma Moovem dostarcza licencje i suskrypcje Flopsar Suite oraz świadczy dedykowane usługi.

Usługi doradcze i konsultingowe

Bazując na wieloletnim doświadczeniu zespołu, który zarządza w realizacji kompleksowych projektów transformacyjnych i rozwojowych, Moovem może stać się doradcą lub konsultantem w procesie transformacji cyfrowej.

Rozwój oprogramowania

Zespół tworzy systemy i oprogramowania, które dostosowują się do procesów zarządzania przedsiębiorstwem, wykorzystując główne metodyki, narzędzia i frameworki programistyczne lub podejście low-code z wykorzystaniem GeneXus™ Low-Code Platform lub Microsoft Power Platform.

Moovem wspólnie z MAIN dostarcza gotowe środowisko IT dla projektów low-code, no-code

W ramach usługi chmury prywatnej tworzymy dedykowane środowisko IT dla klientów Moovem planujących wykorzystanie platformy GeneXus w swoich projektach.


Z Piotrem Augustynowiczem, prezesem i Piotrem Kasakiem, wiceprezesem Moovem rozmawiamy o rosnącej luce na rynku specjalistów IT; rozpoczęciu współpracy z firmą GeneXus, dostawcą platformy low-code, no-code; możliwościach, jakie ona daje w przeniesieniu części procesu wytwórczego na osoby spoza pionów IT.

Przeczytaj artykuł >

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager