Administrowanie i zarządzanie infrastrukturami IT

  • RavNet Sp. z o.o.
  • ul. Modlińska 175A
  • 03-186 Warszawa

O partnerze

RavNet integrator programistycznych i sprzętowych rozwiązań, czołowych producentów branży informatycznej.

Współpracując z firmą MAIN oferujemy usługi w zakresie: Dedicated Private Cloud, Virtual Private Cloud, Disaster Recovery as a Service (DRaas).

Co nas wyróżnia?

Firma od 20 lat świadczy swoje usługi analizując potrzeby klienta i prezentując kilka wariantów technologii i narzędzi, które są najlepszym rozwiązaniem dla jego biznesu.

Doświadczenie

Bazując na metodologii ITIL przez 17 lat obsłużyliśmy ponad 62 000 incydentów.

Zajmujemy się informatyczną obsługą przedsiębiorstw głównie z sektora wydawniczego, logistycznego, poligraficznego, farmaceutycznego oraz przemysłu.

Kadra sprawdzonych specjalistów

Tworzymy zespół ekspertów posiadających liczne certyfikaty.

Doświadczenia z codziennej administracji przenosimy do działu wdrożeń, dzięki czemu projektowane rozwiązania charakteryzują się stabilnością i dopasowaną funkcjonalnością.

Potencjał zespołu został dodatkowo wykorzystany w Centrum Edukacji Nowoczesnej (CEN) – naszej firmie prowadzącej szkolenia z zakresu wiedzy informatyczno-finansowej.

Wysoka jakość obsługi

Obsługując naszych klientów stosujemy w praktyce metodologię ITIL z wykorzystaniem autorskiego oprogramowania do zarządzania incydentami i majątkiem informatycznym.

Do realizacji projektów używamy dobrych praktyk opartych o PRINCE2.

Partnerstwa

Ściśle współpracujemy z największymi dostawcami sprzętu i oprogramowania, dzięki czemu możemy zagwarantować skuteczną realizację powierzonych nam zadań i projektów.

Liczne partnerstwa są również potwierdzeniem naszych wysokich kompetencji.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager