Zwiększamy efektywność transformacji cyfrowych przedsiębiorstw

O partnerze

Sorigo tworzy rozwiązania wspierające organizacje w cyfryzacji ich procesów biznesowych. Specjalizuje się w usługach opartych o Big Data, Mikroserwisy i Cloud.  Budując produkty kieruje się pragmatycznym podejściem do innowacyjności i wieloletnim doświadczeniem, umiejętnie łączy technologie światowej klasy z autorskimi metodologiami.

Sorigo skutecznie wspiera klientów w transformacji cyfrowej, a tym samym budowaniu przewagi konkurencyjnej w szybko rozwijającej się gospodarce cyfrowej, generowaniu dodatkowych przychodów i poprawianiu efektywność całego biznesu.
Swoje usługi realizuje dla klientów w formułach: warsztatowej (wypracowanie koncepcji), projektach zleconych w modelach Fixed Price, realizacji projektów w formule Agile w zespołach Sorigo-klient, a także wsparcia specjalistami w formule Body Leasing/T&M (architekci, developerzy, specjaliści DevOps, testerzy).

Zrealizowane przez Sorigo systemy działają w branżach takich, jak: telekomunikacja, farmaceutyka, energetyka, prawo, ubezpieczenia, spożywczej u klientów w Polsce, Europie i USA, a do grona klientów należą m.in. Play, T-Mobile, UNIQA, Nationale Netherlanden, PGE Systemy, E.ON, Grupa ORLEN, NASK, Envelo, Ministerstwo Zdrowia, Aplikacje Krytyczne Ministerstwa Finansów, XTB, kancelarią DZP, Znany Lekarz.

Produkty i usługi

Dostarczamy rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta wymagającego najwyższej jakości usług. Wspieramy w budowie, rozwoju i utrzymaniu innowacyjnych rozwiązań, Pomagamy w kwestii wydajności i integracji z zastanymi systemami.

Mikroservices/K8S

• Zespół wspiera klientów w wyborze odpowiedniej platformy K8S oraz opracowaniu procesu zarządzania infrastrukturą platformy. Pomaga rozwinąć architekturę mikroserwisową opartą o Kubernetes.

• Administratorzy instalują platformy K8S oraz automatyzują proces zarządzania klastrami K8S.

• Developerzy implementują usługi mikroserwisowe front-end/back-end wykorzystując potencjał architektury mikroserwisowej.

• Wspiera organizacje w migracji do architektury mikroserwisowej oraz w rozbudowie m.in. wdrażając komponenty takie jak: Service-Mesh, API-Gateway, scentralizowany monitoring/logowanie, zarządzanie tożsamością i bezpieczeństwem.

• Specjaliści DevOps z Sorigo projektują i implementują zautomatyzowane procesy DevOps typu K8S native z wykorzystaniem narzędzi jak np. Tekton, ArgoCD, Terraform itp.

• Utrzymujemy platformy K8S oraz systemy mikroserwisowe w trybie 24/7.

Big Data

• Sorigo wdraża systemy klasy Big Data do przechowywania i analizowania danych w różnych formatach i trybach.

• Instaluje, konfiguruje i wdraża klastry Big Data w oparciu o zautomatyzowane wzorce i konfiguracje wdrożeniowe.

• Wspiera w zbudowaniu optymalnej infrastruktury IT do obsługi rosnących zbiorów danych.

• Pomaga właściwie gromadzić́, agregować i porządkować dane i w sposób użyteczny zastosować je na poziomie operacyjnym w ramach najważniejszych procesów.

Cloud

• Systemy i rozwiązania są wdrażane oraz utrzymywane w środowiskach Cloud, jak i on-premise.

Materiały

Dowiedz się więcej o usługach Sorigo

Poznaj naszych partnerów

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager