Rozwiązujemy problemy polskiej telekomunikacji

  • StarNet Telecom Sp. z o. o.
  • al. Armii Ludowej 28
  • 00-609 Warszawa

O partnerze

StarNet Telecom działa w branży telekomunikacyjnej od 2001 roku. Jest liderem w swoim segmencie w zakresie kompleksowej obsługi obiektów komercyjnych i handlowych. Jako właściciel i projektant jednej z największych sieci światłowodowych w Warszawie, oferuje różnorodne, kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla klientów biznesowych, zarówno w zakresie świadczenia usług, jak również budowy infrastruktury teletechnicznej oraz jej zarządzania.

Swoją pozycję na rynku zbudował dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze nieruchomości, indywidualnemu podejściu do każdego klienta, a także zespołowi ekspertów, którzy dbają o najwyższy poziom świadczonych usług. Starnet Telecom swoje nowoczesne usługi telekomunikacyjne świadczy w 230 nieruchomościach biurowych i handlowych na terenie całej Polski.

Nasze rozwiązania

Internet

Oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie dostępu do Internetu, które bezpośrednio dostosowywane są do potrzeb klienta.

Własne zasoby sieci światłowodowej umożliwiają organizacji zapewnienie usług na najwyższym poziomie, z zachowaniem wysokiej jakości SLA.

Usługa internetowa, którą oferuje dedykowana jest klientom, potrzebującym prostych łącz, jak również niezawodnego i szybkiego internetu do pracy w środowisku biznesowym.

Telefonia

Rozpowszechnienie systemu GSM oraz rozwój szerokopasmowego dostępu do internetu wpłynęło na wprowadzenie bardzo wielu nowoczesnych rozwiązań w obszarze telefonii.

Począwszy od tradycyjnych systemów komutowanych, po rozwiązania oparte na protokołach SIP i wirtualnych centralach telefonicznych. Jednocześnie pojawiły się nowe możliwości i funkcjonalności, jak również znacząco obniżyły się koszty połączeń telekomunikacyjnych.

Oferując swoją usługę firma może zaproponować zarówno systemy komputerowe, jak również te oparte na dostępie do internetu. Dzięki temu każdy klient może liczyć na produkt idealnie skrojony pod swoje potrzeby i specyfikę działania firmy.

Outsourcing

Firma zajmuje się specjalistycznym i ekonomicznym zarządzaniem infrastrukturą obiektu oraz zasobami telekomunikacyjnymi, udostępnianymi najemcom danej nieruchomości.

Z każdym rokiem rośnie liczba firm korzystających z outsourcingu usług telekomunikacyjnych. To wygodny i bezpieczny sposób, gdyż do współpracy z najemcami, jak i zewnętrznymi operatorami dedykowany jest jeden podmiot.

Infrastruktura

Zajmuje się zarządzaniem siecią budynkową w sposób profesjonalny. Oferuje wysokie standardy w obszarze obsługi klienta. Posiada nowoczesne rozwiązania technologiczne, które skutecznie zmniejszają awaryjność usług. Dzięki stosowaniu łącz głównych i zapasowych, zapewnia ciągłość w ich dostarczaniu.

Proponuje klientom innowacyjne rozwiązania umożliwiające optymalizację kosztów oraz zachowanie wszelkich norm obowiązujących w nieruchomościach komercyjnych. Zarządzania obszarem telekomunikacyjnym przez jedną, wykwalifikowaną i doświadczoną firmę, właściciele nieruchomości komercyjnych zyskują duże oszczędności oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Nowe technologie

Dzięki współpracy z firmą Space Technology Integrator (STI) firma posiada możliwość zaoferowania najnowszych rozwiązań technologicznych dla nieruchomości komercyjnych tj. inteligentny parking, wirtualna recepcja, rezerwacja salek konferencyjnych, hot desk oraz wiele innych.

Misją firmy jest tworzenie nowoczesnych, unikatowych i kompleksowych rozwiązań dla wspomnianej branży, znacznie wykraczających poza oferowane standardy zarządzania nieruchomościami.

Produkty, które znajdują się w portfolio usług to technologiczne rozwiązania, które ułatwiają i podnoszą efektywność zarządzania budynkiem.

Materiały

Dowiedz się więcej o współpracy StarNet Telecom i MAIN

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager