Modern Backup and Recovery Solutions

  • Storware Sp. z o.o
  • Łopuszańska St. 32, entrance F
  • 02-220 Warsaw, Poland

O partnerze

Storware to polski producent oprogramowania do ochrony danych. Rozwiązanie jest wykorzystywane w 57 krajach przez ponad 2000 klientow z branzy finansowej, przemyslowej oraz sektora publicznego.

Nasze rozwiązania

VMs Backup and Recovery

Storware Backup and Recovery zapewnia ochronę danych dla największej na rynku gamy wirtualizatorów, zarówno otwartych, jak i komercyjnych. Wybierz stabilne, bezagentowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i zarządzania migawkami, bez konieczności rezygnacji z ulubionych, konkurencyjnych funkcjonalności.

Cloud Backup and Recovery

Instancje chmurowe również wymagają ochrony danych. Wybierz przyszłościowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych, aby lepiej chronić chmurowe i hybrydowe środowiska od Amazon, Google i Microsoft.

Containers Backup and Recovery

Storware umożliwia zabezpieczenie nowoczesnych środowisk kontenerowych. Chroń dane znajdujące się na trwałych woluminach w środowiskach Red Hat OpenShift/Kubernetes lub kontenerach działających na Proxmox VE.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager