Jeden z największych na świecie dystrybutorów technologii

  • Batory Office Building II
  • Al. Jerozolimskie 212
  • 02-486 Warszawa

O partnerze

Tech Data pomaga firmom takim jak Amazon Web Services, HP, Apple, Cisco, Microsoft — i setkom innych — wprowadzić swoje produkty na rynek, a także oferuje szeroki zakres usług wsparcia technicznego i biznesowego.

Łączy świat z potęgą technologii. Kompleksowy portfel produktów, usług i rozwiązań, wysoko wyspecjalizowane umiejętności i doświadczenie w zakresie technologii nowej generacji umożliwiają Partnerom Biznesowym wprowadzanie na rynek produktów i rozwiązań, które są potrzebne światu do łączności, rozwoju i postępu.

Tech Data zajmuje 90. miejsce na liście Fortune 500® i od 11 lat jest jedną z najbardziej podziwianych firm na świecie (World’s Most Admired Companies).

Nasze rozwiązania

Jednym z oferowanych przez Tech Data rozwiązaniem jest Amazon Web Services (AWS) – szeroki zestaw globalnych usług obliczeniowych, pamięci masowej, baz danych, analiz i aplikacji, które pozwalają organizacjom działać sprawniej, obniżać koszty IT oraz skalować aplikacje.

Pod koniec ubiegłego roku (2021) firmy Synnex i Tech Data ogłosiły zakończenie fuzji. W wyniku fuzji firma nosi nazwę TD Synnex. Nowa firma pod względem obrotów jest największym dystrybutorem IT na świecie (blisko 60 mld dol.). Jest obecna w ponad 100 krajach w obu Amerykach, Europie oraz Azji i Pacyfiku. Łączna liczba pracowników sięga 22 tys., klientów 150 tys., a producentów 1,5 tys. Tech Data ma globalny zasięg i silną pozycję w Europie (gdzie wypracowuje około połowy całkowitej sprzedaży), Synnex koncentrował się dotąd na rynku amerykańskim i Japonii.

Tech Data w MAIN Partner Community

„Bardzo cieszymy się z możliwości dołączenia do MAIN Partner Community będącej społecznością ekspertów i liderów rynku IT.

Jako dystrybutor rozwiązań AWS pomagamy m.in. w dostarczaniu rozwiązań typu multicloud, będących odpowiedzią na zapotrzebowania rynku i zwiększające możliwości klientów w zakresie korzystania z rozwiązań chmurowych. MAIN Partner Community to również okazja dotarcia do partnerów i pomoc w rozwoju kompetencji związanych z chmurą AWS.”

Kamil Staśko
Business Development Manager, Tech Data

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager