Wierzymy, że technologia i innowacje są motorem napędowym nowoczesnej firmy

  • Promity Sp. z o.o.
  • ul. Wiejska 14/25
  • 00-490 Warszawa

O partnerze

Promity realizuje złożone projekty z obszaru Business Intelligence oraz Big Data. Dostarcza dedykowane rozwiązania wspierające biznes w dużych i średnich firmach z wykorzystaniem AI oraz algorytmów Machine Learning. Pomaga firmom optymalizować procesy zmian organizacyjnych od środowiska IT, po dostosowanie do najnowszych standardów w sprawozdawczości finansowej. Promity dzieli się wiedzą za pośrednictwem akredytowanych szkoleń i warsztatów.

Nasze rozwiązania

Promity Akademia

Poszerzaj kompetencje i rozwijaj się zawodowo.
Szkolimy z zakresu zarządzania projektami, architektury korporacyjnej, biznesu oraz technologii IT i sztucznej inteligencji. Naszą Akademię tworzą wykwalifikowani Trenerzy, oferując zróżnicowany zestaw metodyk, standardów i technologii.
Posiadamy akredytacje najlepszych podmiotów tworzących standardy i metodyki m.in Axelos, APMG oraz PeopleCert, dzięki czemu umożliwiamy uzyskanie międzynarodowych certyfikatów.

AI. Łączymy świat nauki z biznesem

Od analizy danych, poprzez modelowanie maszynowe, aż po wdrożenie. Wszystko odbywa się w sposób iteracyjny, zorientowany na Klienta. Tworzymy kompleksowe rozwiązania oparte na m.in Computer Vision, NLP, Audio Processing czy Deep Learning, w odniesieniu do specyfiki, mocnych i słabych stron danego biznesu.
Technologie takie jak Machine Learning wykorzystujące sieci neuronowe zaczynają udowadniać swoją wartość, stając się obligatoryjnym elementem technologii AI wśród firm, które je integrują. Zdajemy jednak sobie sprawę, że rozwiązania związane z AI nie są dla wszystkich, dopasowujemy nasze kompetencje do specyfiki Klienta, starając się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

CX-Metrics. AI-driven Customer Experience

CX Metrics to system, wykorzystujący hurtownie danych oraz algorytmy sztucznej inteligencji w celu pozyskania, stałego monitorowania oraz wsparcia analizy cech i zachowań dużych populacji ludzi. System może analizować ok 40 cech osobowych tj. wiek, płeć, emocje oraz wybrane cechy mające związek z wyglądem i stylem życia.
Idealny dla firm, które w oparciu o systemy CCTV monitorują liczbę odwiedzających miejsce sprzedaży, punktów handlowych i usługowych, centrów handlowych i sklepów wielkopowierzchniowych, a także miejsc publicznych o podwyższonym ryzyku zaistnienia zachowań niepożądanych tj. dworce, lotniska, stadiony. System spełnia najwyższe standardy polityki bezpieczeństwa i poufności danych oraz RODO.

Materiały

Dowiedz się więcej o usługach Promity

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager