Przelewamy dobro i kawę!

  • Kawiarnia Dobroczynna
  • ul. J. Dąbrowskiego 30
  • 02-561 Warszawa

O nas

Kawiarnia Dobroczynna to miejsce, w którym można wypić doskonałą kawę, zjeść coś drobnego, a przy tym pomóc najbardziej potrzebującym.

Kawiarnia jest nieodłączną częścią grupy EIP oraz modernistycznego budynku D30 przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego 30 w Warszawie. To tu spotyka się biznes i filantropia. Grupa EIP nie tylko codziennie wspiera kawiarnię poprzez wspólne dzielenie przestrzeni budynku, ale bierze również czynny udział w zbiórkach, eventach i spotkaniach organizowanych przez Fundację Charytatywni.

Kupując kawę czy kanapkę, przychodząc na ciastko, a także wynajmując salę na spotkanie lub szkolenie, możesz dołożyć swoją cegiełkę w przekazywaniu dobra innym.

Przelewamy dobro!

Kawiarnia Dobroczynna jest projektem Fundacji Charytatywni. Całkowity zysk z działalności kawiarni jest przeznaczany na realizację celów statutowych Fundacji takich jak: pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom, zapobieganie wykluczeniu społecznemu, wsparcie młodzieży w zdobywaniu kompetencji ułatwiających wejście na rynek pracy, a także umożliwienie dostępu do aktualnych rozwiązań technologicznych.

Fundacji Charytatywni powstała, aby pomagać dzieciom i młodzieży, dla których wsparcie najbliższego otoczenia nie jest czymś oczywistym. Skupia się na inicjatywach już działających, jak program dożywiania dzieci w szkołach prowadzony przez Grupę Charytatywni Freta czy organizowaniu zajęć i obozów dla dzieci w Centrum św. Marcina de Porres w Fastowie w Ukrainie. W ostatnim czasie szczególnie skupia się na niesieniu pomocy humanitarnej walczącej Ukrainie.

Korzyści dla społeczności MAIN Partner Community

Rezerwacja sali konferencyjnej

Partnerzy MAIN Partner Community mają możliwość, raz w roku, bezpłatnie wynająć jedną z sal konferencyjnych.

Sala Polska to przestrzeń dla 8 osób, a sala Warszawski Bal zapewnia przestrzeń dla ok. 30 osób.

Przerwa kawowa

W ramach wynajmu Sali Polska, wszyscy członkowie spotkania otrzymują ciepłe napoje w postaci kawy lub herbaty.

Zarówno przy rezerwacji sali Polska, jak i sali Warszawski Bal dla wszystkich uczestników spotkania zawsze przygotowana jest bezpłatna woda gazowana i niegazowana.

Materiały promocyjne

Partnerzy mogą promować swoją firmę i świadczone usługi poprzez umieszczenie materiałów promocyjnych w przestrzeni kawiarni oraz wspierając nawzajem swoje kanały social media.

Wyposażenie sali

Sala Polska posiada interaktywny flipchart, zestaw telekonferencyjny i klimatyzację. Sala Warszawski Bal zapewnia sprzęt audio-video oraz mikrofon bezprzewodowy.

Kup książkę „D30. Biografia zapomnianego budynku”

Przejdź do sklepu, w którym możesz nabyć książkę Marty Urbaniak „D30. Biografia zapomnianego budynku”, która opowiada o historii zagadkowego budynku oraz o ludziach, którzy tę zagadkę rozwiązali.

Dochód ze sprzedaży publikacji przekazany będzie w całości na rzecz Fundacji Charytatywni. Możesz także wesprzeć dzieci, kupując wirtualną kawę – espresso, cappucino, latte. Przelej dobro!

Media o kawiarni Dobroczynna

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager