Autorski system CAFM ASIZT do zarządzania nieruchomościami

  • Empirias Kancelaria Techniczna Sp. z o.o.
  • ul. Jana Pawła II 22a, 05-091 Ząbki k/ Warszawy

O partnerze

Firma inżynieryjno-technologiczna z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie realizacji projektów i działań związanych z przejęciem, eksploatacją i użytkowaniem wszelkich nieruchomości. Twórca autorskiego systemu CAFM ASIZT ( Computer Aided Facility Management) do zarządzania nieruchomościami oraz infrastrukturą techniczną. Systemu służącego do integracji, nadzorowania, planowania i sterowania wszelkimi procesami związanymi z zarządzaniem, kontrolą, obsługą techniczną i eksploatacją zaawansowanych nieruchomości.

Nasze rozwiązania

System CAFM ASIZT

Autorski system CAFM ASIZT ( Computer Aided Facility Management) do zarządzania nieruchomościami oraz infrastrukturą techniczną. Systemu służącego do integracji, nadzorowania, planowania i sterowania wszelkimi procesami związanymi z zarządzaniem, kontrolą, obsługą techniczną i eksploatacją zaawansowanych nieruchomości. Wykorzystującego spersonalizowane narzędzia do uporządkowania i optymalizacji pracy, między innymi takie jak kody QR, cyfryzację dokumentacji technicznej, aplikacje mobilne oraz funkcję ułatwiające realizację codziennych działań.

Wspierany przez KUWT (Kompleksowa Usługa Wsparcia Technicznego) dzięki czemu Użytkownik otrzymuję nie tylko system, ale również pełne wsparcie techniczne w zakresie wdrożenia systemu, pozyskania danych z budynku, w szczególności doradztwa w opracowaniu koncepcji obsługi i eksploatacji infrastruktury technicznej.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager