Platforma do tworzenia aplikacji biznesowych bez programowania (no-code)

  • Qalcwise.com Sp. z o.o.
  • ul. Marynarska 15
  • 02-654 Warszawa

O partnerze

Platforma Qalcwise minimalizuje ryzyko błędów i nadużyć, zwiększa wydajność zespołów i obniża koszty obsługi administracyjnej. A to wszystko bez potrzeby zatrudniania programistów i ani jednej linijki kodu.

Qalcwise to polska firma, która działa już od 8 lat. Z aplikacji Qalcwise korzysta ponad 200 000 pracowników polskich i międzynarodowych firm, m.in: Carrefour, Osram, Schindler, Costa Coffee, Lafarge, Gatta, Medicover, Stena Recycling, PSE Innowacje, CCC.

Na platformie no-code Qalcwise sam stworzysz aplikację i zautomatyzujesz dowolny proces w firmie. Poniżej przedstawiamy przykładowe aplikacje biznesowe, które możesz od razu wykorzystać lub customizować pod własne potrzeby.

Aplikacje biznesowe Qalcwise

Program do delegacji

To jedyna aplikacja automatyzująca dowolny proces delegacji z profesjonalnym workflow i raportami, która pomaga zredukować o 74% koszty obsługi podróży służbowych.

Administrowanie flotą samochodową

Aplikacja automatyzująca proces zarządzania flotą z profesjonalnym systemem rezerwacji i raportami, która pomaga zachować pełną kontrolę nad kosztami.

Rejestracja czasu pracy

Aplikacja automatyzująca proces ewidencji czasu pracy i tworzenia harmonogramów z profesjonalnym workflow i raportami. Pomaga sprawnie zarządzać zasobami ludzkimi i projektami.

Administrowanie zmienną częścią wynagrodzenia pracowników

Aplikacja automatyzująca proces zarządzania prowizjami z profesjonalnymi raportami, która pozwala zrezygnować z manualnego przetwarzania danych.

System rekrutacyjny

Aplikacja pomaga uprościć obieg dokumentów, szybciej uzyskać zgodę na rekrutację, automatycznie publikować oferty pracy i skrócić czas selekcji kandydatów.

Zarządzanie urlopami

Qalcwise pomaga zastąpić papierowe wnioski, liczne kalendarze i arkusze kalkulacyjne jedną aplikacją, która uprości i przyspieszy zgłaszanie oraz akceptowanie absencji, aby lepiej kontrolować harmonogram, uniknąć chaosu i pomyłek.

Zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie

Aplikacja automatycznie kalkuluje wysokość należnych diet, ryczałtów pracowniczych, kilometrówki i pobiera odpowiedni kurs dla danej waluty. Koniec z ręcznym księgowaniem wydatków!

Zarządzanie zakupami

Aplikacja umożliwia sprawne zarządzanie dokumentami i akceptacjami, pomaga ustawiać automatyczne powiadomienia, monitorować status zlecenia w czasie rzeczywistym na dowolnym urządzeniu.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager