Operator infrastruktury dostępowej

  • Telnap Telecom Sp. z o.o.
  • ul. Modlińska 61
  • 03-199 Warszawa

O partnerze

Jako grupa Telnap Telecom od 25 lat zajmujemy się budową infrastruktury teletechnicznej w oparciu o światłowody. Świadczymy usługi dla największych operatorów telekomunikacyjnych, dużych i średnich przedsiębiorstw oraz jako N3Net dla klientów indywidualnych.

Telnap Telecom bazuje na własnej – jednej z największych sieci światłowodowych w aglomeracji warszawskiej. Mamy ponad 1200 kilometrów własnych światłowodów, zakończonych w bardzo zróżnicowanych lokalizacjach blisko użytkownika końcowego i zakończenia sieci w ponad 600 biurowcach.

Nasze rozwiązania

Dostarczanie usług za pośrednictwem własnej infrastruktury telekomunikacyjnej ma wiele zalet. Jesteśmy w stanie uruchomić usługi bardzo szybko i sprawnie, bez konieczności oczekiwania na różnego rodzaju zezwolenia oraz podobne dokumenty. Co więcej, nie potrzebujemy zgody ani udziału podmiotów trzecich, skoro uruchamiamy usługi na naszych prywatnych łączach. To wszystko przekłada się również na wysoką ekonomiczność świadczonych usług, co z pewnością jest pozytywnie zauważalne przez klientów.

Dostęp do Internetu

Dostępne pasmo od 10 Mbps do 1 Gbps. Publiczna adresacja IP.

Sieć MPLS

Zintegrowana, centralnie zarządzana sieć do transmisji danych i głosu.

Transmisja danych Ethernet

Dedykowana sieć do połączenia lokalizacji punkt-punkt lub punkt- wielopunkt.

Voice Standard

Usługa stacjonarnych lub mobilnych linii telefonicznych, wraz z numeracją dedykowaną lub przeniesioną od obecnego operatora.

Centrum Danych

Kolokacja serwerów, usługi serwerów dedykowanych, wirtualnych oraz zasobów w chmurze internetowej.

IP Transit

Najlepszy masowy dostęp do sieci Internet dla operatorów telekomunikacyjnych.

Łącza cyfrowe SDH

Łącza cyfrowe SDH – proste rozwiązanie umożliwiające skomunikowanie dwóch punktów na terenie Polski lub poza jej granicami.

Własna sieć światłowodowa

Jednym z największych atutów firmy Telnap Telecom jest własna sieć światłowodowa, którą budujemy nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Nasze łącza liczą ponad 1200 kilometrów i rozciągają się praktycznie w obrębie całej aglomeracji warszawskiej. Możemy się również pochwalić tym, że nasze światłowody mają swoje zakończenia w ponad 600 biurowcach zlokalizowanych na terenie Warszawy. W zasięgu sieci znajduje się ponad 840 budynków komercyjnych.

Taka infrastruktura telekomunikacyjna niesie ze sobą również bardzo dużą odpowiedzialność, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. Wobec tego, przykładamy ogromną wagę nie tylko do dalszego rozwoju naszej sieci, ale również dbamy o odpowiednie działanie już istniejących połączeń. Nasi technicy są dostępni przez całą dobę i cechuje ich bardzo szybka reakcja na zgłoszenia, co bardzo cenią sobie nasi klienci.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie świadczącej usługi informatyczne, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, możesz rozwijać swoje kompetencje, pozyskiwać więcej klientów i zwiększać swoje miesięczne dochody razem z nami.

Dołącz do MAIN Partner Community

Napisz do nas, a odpowiedź otrzymasz w ciągu 
godziny (pn-pt 8-16).

    * Pola obowiązkowe

    Adrianna Jabłońska
    Partner Account Manager